hotline
 kor

Новини та повідомлення

Розпочато Проект «Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні»

19.06.2015

РЎСЊРѕРіРѕРґРЅС– РІ Рј. Києві відбулася презентація РЅРѕРІРѕРіРѕ Проекту Ради Європи та Європейського РЎРѕСЋР·Сѓ «РљРѕРЅСЃРѕР»С–дація СЂРѕР·СЂРѕР±РєРё реформ Сѓ сфері юстиції РІ Україні».

Р’С–РґРїРѕРІС–РґРЅРѕ РґРѕ заявлених цілей Проект планує надати підтримку органам державної влади та діючому РІ Україні Проекту «РџС–дтримка реформ Сѓ сфері юстиції РІ Україні» Сѓ реалізації Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів РЅР° 2015-2020 СЂРѕРєРё та Плану РґС–Р№ РґРѕ Стратегії, Р° також Сѓ визначенні цілей та контрольних показників Сѓ процесі С—С… реалізації.

Крім того, Проект має на меті надати експертну підтримку для забезпечення реалізації стандартів Ради Європи в процесі проведення реформи в сфері юстиції, забезпечити узгоджений підхід та розуміння сучасних методів управління ефективністю на основі нормативно-правової бази Ради Європи в сфері юстиції, сприяти координації та моніторингу процесу реалізації Стратегії та покращанню комунікації із громадськістю у ході реалізації цілей Проекту.

Проект включає у сферу свого впливу всі органи державної влади у сфері юстиції, зокрема й Вищу раду юстиції, а також інститут адвокатури.

Відділ взаємодії зі ЗМІ

Повернутися до переліку розділу