hotline
 kor

Новини та повідомлення

Про розгляд Вищою радою юстиції запитів на публічну інформацію у жовтні 2014 року

06.11.2014

Р’С–РґРїРѕРІС–РґРЅРѕ РґРѕ Закону України «РџСЂРѕ доступ РґРѕ публічної інформації» Вища рада юстиції оприлюднює Р·РІС–С‚ РїСЂРѕ розгляд запитів РЅР° публічну інформацію, що надійшли РґРѕ Р’Р Р® протягом жовтня 2014 СЂРѕРєСѓ.

За даними відділу з питань прийому громадян та розгляду запитів на інформацію управління по роботі зі зверненнями та запитами на інформацію секретаріату Вищої ради юстиції, у жовтні 2014 року до Вищої ради юстиції надійшло 6 запитів на інформацію.

Запити на інформацію надійшли:

-РІС–Рґ фізичних РѕСЃС–Р± – 5 (особисто РІС–Рґ запитувача – 2, електронною поштою – 1, поштою – 2);

-РІС–Рґ представників засобів масової інформації – 1 (електронною поштою).

У звітному періоді розглянуто та надано відповіді на 5 запитів на інформацію.

За результатами розгляду зазначених запитів надано інформацію на 2 запити та відмовлено у задоволенні 2 запитів, 1 запит надіслано для розгляду належному розпоряднику інформації. Крім того, 1 запит залишився на розгляді (надійшов до Вищої ради юстиції 28 жовтня 2014 року).

Надано інформацію на запити, які стосувалися документів та інформації, що перебувають у володінні Вищої ради юстиції, зокрема про надходження до Ради висновку Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції.

Вища рада юстиції відмовляла Сѓ задоволенні запитів РЅР° інформацію, оскільки РІРѕРЅРё РЅРµ відповідали вимогам частини Рї’ятої статті 19 Закону України «РџСЂРѕ доступ РґРѕ публічної інформації», запитувана інформація РЅРµ С” публічною інформацією Вищої ради юстиції (зокрема РїСЂРѕ надання СЂРѕР·’яснень Р· правових питань).

Відділ взаємодії зі ЗМІ

Повернутися до переліку розділу