hotline
 kor

Новини та повідомлення


Оновлено офіційний веб-сайт Вищої ради правосуддя

26.09.2019

З 26 вересня 2019 року розпочав роботу оновлений офіційний веб-сайт Вищої ради правосуддя за посиланням: hcj.gov.ua

Сайт створено Р·Р° підтримки проекту ЄС «РџСЂР°РІРѕ-Justice».

Структуру веб-сайту ВРП змінено з огляду на потреби користувачів, передбачено низку нових сервісів. Зокрема, реалізовано можливість контекстного пошуку за рішеннями і документами Вищої ради правосуддя, а саме за прізвищем заявника, судді, прокурора та інших учасників процесів, які тривають у ВРП, тощо. Крім того, будуть доступні анонси, онлайн-трансляції засідань ВРП та інших публічних заходів, підписка на оновлення.

Сайт ВРП стане більш мультимедійним, міститиме більше відео, фото та новин.

Нова версія веб-сайту є доступною для людей із вадами зору.

РЈ більш зручному для користувача вигляді подано інформацію Р· реєстрів, зокрема – Реєстру повідомлень СЃСѓРґРґС–РІ РїСЂРѕ втручання РІ С—С…РЅСЋ діяльність щодо здійснення правосуддя.

Порядки денні засідань Вищої ради правосуддя та її органів кореспондуватимуться з оперативними результатами засідань, які оприлюднюються у день засідання або наступного робочого дня.

Завдяки змінам на сайті рішення ВРП будуть доступні в режимі відкритих даних відповідно до чинного законодавства.

Також веб-сайт дає можливість слідкувати Р·Р° повідомленнями Р’Р Рџ Сѓ мережах Facebook, Instagram, Twitter, отримувати РЅРѕРІРёРЅРё Р· Telegram-каналу Вищої ради правосуддя та порталу «РЎСѓРґРѕРІР° влада України».

Оскільки веб-сайт містить архів даних з 1998 року, перенесення контенту займе деякий час. До цього для зручності користувачів уся інформація, оприлюднена на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя до 26 вересня 2019 року, буде доступною на старій версії сайту.

РќРѕРІР° версія веб-сайту Вищої ради правосуддя деякий час працюватиме Сѓ тестовому режимі. РџСЂРѕСЃРёРјРѕ надсилати пропозиції, зауваження та коментарі через форму зворотнього Р·РІ’СЏР·РєСѓ:https://cutt.ly/3w7PpPl

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Повернутися до переліку розділу