hotline
 kor

Новини та повідомлення


ВРП внесе Президентові України подання про призначення Волошина Є.В. на посаду судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська

22.08.2019

22 серпня 2019 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення судді.

Повноваження СЃСѓРґРґС– припинилися Сѓ Р·РІ’СЏР·РєСѓ С–Р· закінченням строку, РЅР° СЏРєРёР№ Р№РѕРіРѕ було призначено, однак РІС–РЅ обіймає посаду Сѓ РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅРѕРјСѓ СЃСѓРґС–, Р° отже, ця посада РЅРµ С” вакантною.

Суддя пройшов кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді. Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України його визнано таким, що відповідає займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посаду.

За результатами розгляду рекомендації Комісії Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення судді на посаду.

З огляду на зазначене Вища рада правосуддя ухвалила внести Президентові України подання про призначення Волошина Євгена Валерійовича (на фото) на посаду судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Фотогалерея

Повернутися до переліку розділу