hotline
 kor

Новини та повідомлення


До ВРП надійшло 467 рекомендацій ВККСУ для призначення на посади суддів місцевих загальних судів

12.08.2019

До Вищої ради правосуддя надійшли матеріали і рекомендації про призначення 467 кандидатів на посади суддів 263 місцевих загальних судів та особові справи відповідних кандидатів в електронному вигляді.

Зокрема, до матеріалів долучено інформацію щодо затвердження рейтингів учасників конкурсу, особові справи кандидатів, список кандидатів тощо.

Нагадаємо, що Р’РљРљРЎРЈ 2 липня 2019 СЂРѕРєСѓ було оголошено РєРѕРЅРєСѓСЂСЃ РЅР° зайняття 505 вакантних посад СЃСѓРґРґС–РІ Сѓ місцевих загальних судах РЅР° РІСЃС–Р№ території України Р· метою врегулювання критичної ситуації Р·С– здійснення правосуддя, що склалася Сѓ місцевих судах Сѓ Р·РІ’СЏР·РєСѓ Р· масовим звільненням СЃСѓРґРґС–РІ.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомила, що 7 серпня 2019 року під час засідання розглядалося питання про надання рекомендацій для призначення кандидатів на посади суддів місцевих загальних судів у межах конкурсу, оголошеного Комісією 2 липня 2019 року.

За результатами засідання ВККСУ надала рекомендації 467 кандидатам для призначення на посади суддів місцевих загальних судів.

За повідомленням ВККСУ, надано рекомендації, зокрема, на призначення суддів у 16 судах, де правосуддя на постійній основі не здійснювалося через брак кадрів, та у 99 судах, де рівень судового навантаження був надмірним.

Р—РіС–РґРЅРѕ Р·С– статтею 36 Закону України «РџСЂРѕ Вищу раду правосуддя» Рада ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання РїСЂРѕ призначення СЃСѓРґРґС– РЅР° посаду Р·Р° результатами розгляду рекомендації Вищої кваліфікаційної РєРѕРјС–СЃС–С— СЃСѓРґРґС–РІ України, РґРѕ СЏРєРѕС— РѕР±РѕРІ’СЏР·РєРѕРІРѕ додається РѕСЃРѕР±РѕРІР° справа (РґРѕСЃСЊС”) кандидата РЅР° посаду СЃСѓРґРґС–.

За результатами попереднього розгляду доповідач складає висновок щодо можливості призначення судді на посаду та виносить такий висновок на розгляд Вищої ради правосуддя.

Рішення щодо призначення кандидатів на посади суддів місцевих загальних судів найближчим часом буде ухвалено на засіданнях Вищої ради правосуддя.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Повернутися до переліку розділу