hotline
 kor

Новини та повідомлення


ВРП звернеться до ГПУ щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину за фактом нападу на суддю господарського суду Одеської області Малярчук І.А.

19.04.2019

Вища рада правосуддя 18 квітня 2019 року розглянула повідомлення голови господарського суду Одеської області Петрова Володимира Степановича про втручання в діяльність судді цього самого суду Малярчук Ірини Анатоліївни щодо здійснення правосуддя.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк (РЅР° фото) РїРѕС–нформував, що голова СЃСѓРґСѓ Петров Р’.РЎ. РїРѕРІС–РґРѕРјРёРІ, що 19 липня 2017 СЂРѕРєСѓ здійснено напад РЅР° СЃСѓРґРґСЋ господарського СЃСѓРґСѓ Одеської області Малярчук Р†.Рђ. біля автостоянки, РїРѕСЂСЏРґ С–Р· приміщенням господарського СЃСѓРґСѓ Одеської області. Невідомі РѕСЃРѕР±Рё, підбігши РґРѕ СЃСѓРґРґС– Малярчук Р†.Рђ., вилили СЂС–РґРёРЅСѓ невизначеного складу РЅР° обличчя та тіло СЃСѓРґРґС–, заподіявши тілесні ушкодження Сѓ вигляді РѕРїС–РєСѓ очей, після чого зникли Р· місця РїРѕРґС–С—. 

Під час перевірки встановлено, що слідчим відділом Шевченківського ВП Приморського ВП в місті Одесі ГУ НП в Одеській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному 19 липня 2017 року до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за заявою судді господарського суду Одеської області Малярчук І.А.

З огляду на зазначене Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 19 липня 2017 року за заявою судді господарського суду Одеської області Малярчук Ірини Анатоліївни.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Фотогалерея

Повернутися до переліку розділу