hotline
 kor

Новини та повідомлення


ВРП внесе Президентові України подання про призначення одного судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та двох суддів Вищого антикорупційного суду

28.03.2019

28 березня 2019 року Вища рада правосуддя завершила чотири перевірки матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та Вищого антикорупційного суду, розгляд яких було відкладено 18 березня 2019 року для проведення додаткової перевірки.

За результатами засідання Вища рада правосуддя ухвалила внести Президентові України подання про призначення Боднара Сергія Богдановича (на фото) на посаду судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Вища рада правосуддя також ухвалила внести Президентові України подання про призначення на посади суддів Вищого антикорупційного суду Галабали Маркіяна Васильовича та Крука Євгена Васильовича.

Водночас Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про призначення Цікала Володимира Ігоровича на посаду судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. Володимир Цікало під час засідання Вищої ради правосуддя зняв свою кандидатуру та відкликав заяву щодо допуску його до конкурсу на посаду судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, що за результатами засідань 18 та 28 березня 2019 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення внести Президентові України подання про призначення 38 суддів: 11 суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та 27 суддів Вищого антикорупційного суду.

Управління інформації

та забезпечення комунікаційної діяльності

Фотогалерея

Повернутися до переліку розділу