hotline
 kor

Новини та повідомлення


ВРП звернеться до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні за повідомленням судді апеляційного суду Харківської області Кіся П.В.

30.01.2019

Вища рада правосуддя 29 січня 2019 року розглянула повідомлення судді апеляційного суду Харківської області Кіся Петра Васильовича про втручання в його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя, яке надійшло до ВРП 1 жовтня 2018 року.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк (РЅР° фото) зазначив, що СЃСѓРґРґСЏ РїРѕРІС–РґРѕРјРёРІ, що упровадженні апеляційного СЃСѓРґСѓ Харківської області перебувала цивільна справа Р·Р° поданням головного державного виконавця відділу РїСЂРёРјСѓСЃРѕРІРѕРіРѕ виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України РїСЂРѕ обмеження Сѓ праві РІРёС—Р·РґСѓ Р·Р° межі України боржника, заінтересовані РѕСЃРѕР±Рё – РџРђРў «РЈРєСЂРЎРёР±Р±Р°РЅРє», РўРћР’ «РЈРєСЂР°С—РЅСЃСЊРєР° металургійна компанія».

За результатами розгляду справи 14 вересня 2018 року прийнято рішення про залишення без задоволення апеляційних скарг, залишено без змін ухвалу Дзержинського районного суду міста Харкова від 7 березня 2018 року про відмову у задоволенні подання.

РЎСѓРґРґСЏ РљС–СЃСЊ Рџ.Р’. повідомляє, що 21 вересня 2018 СЂРѕРєСѓ РЅР° Р№РѕРіРѕ мобільний телефон через додаток Viber надійшло повідомлення РІС–Рґ невідомої РѕСЃРѕР±Рё РїС–Рґ іменем «РўСЂРёР·СѓР±», РІ СЏРєРѕРјСѓ автор тексту, звертаючись РґРѕ СЃСѓРґРґС– РїРѕ імені, РїРѕРІС–РґРѕРјРёРІ РїСЂРѕ СЃРІРѕС” негативне ставлення РґРѕ РѕСЃРѕР±Рё боржника та СЃСѓРґРґС–РІ, СЏРєС– розглядали справи Р·Р° Р№РѕРіРѕ участю. Зазначив, що Р№РѕРјСѓ РІС–РґРѕРјРѕ РїСЂРѕ приватне життя та персональні дані СЃСѓРґРґС–РІ та членів С—С…РЅС–С… сімей, попередив РїСЂРѕ розправу РІ майбутньому Сѓ разі прийняття СЃСѓРґРѕРІРѕРіРѕ рішення РЅР° користь боржника.

Генеральна прокуратура України повідомила, що 22 жовтня 2018 року прокуратурою Харківської області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 376 (втручання в діяльність судових органів) Кримінального кодексу України.

З огляду на зазначене Вища рада правосуддя ухвалила звернутись до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22 жовтня 2018 року за повідомленням судді апеляційного суду Харківської області Кіся Петра Васильовича.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Фотогалерея

Повернутися до переліку розділу