hotline
 kor

Новини та повідомлення


ВРП внесе Президентові України подання про призначення Донцова Д.Ю. на посаду судді Приморського районного суду міста Одеси

17.01.2019

17 січня 2019 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення судді.

Повноваження СЃСѓРґРґС– припинилися Сѓ Р·РІ’СЏР·РєСѓ С–Р· закінченням строку, РЅР° СЏРєРёР№ Р№РѕРіРѕ було призначено, однак РІС–РЅ обіймає посаду Сѓ РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅРѕРјСѓ СЃСѓРґС–, Р° отже, ця посада РЅРµ С” вакантною.

Суддя пройшов кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді.

Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України суддю визнано таким, що відповідає займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посаду.

За результатами розгляду рекомендації Комісії Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення судді на посаду.

Вища рада правосуддя ухвалила внести подання Президентові України про призначення Донцова Дениса Юрійовича на посаду судді Приморського районного суду міста Одеси.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Фотогалерея

Повернутися до переліку розділу