hotline
 kor

Новини та повідомлення


ВРП погодила кандидатури членів ВРП до складу Комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад Голови Служби судової охорони та його заступників

06.11.2018

Вища рада правосуддя 6 листопада 2018 року розглянула питання про кандидатів до складу Комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад Голови Служби судової охорони, його заступників та до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад співробітників центрального органу управління Служби судової охорони, керівників і заступників керівників територіальних підрозділів Служби судової охорони.

Доповідач – Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк поінформував, що РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅРѕ РґРѕ частини третьої статті 161 Закону України «РџСЂРѕ судоустрій С– статус СЃСѓРґРґС–РІ» керівництво діяльністю Служби СЃСѓРґРѕРІРѕС— РѕС…РѕСЂРѕРЅРё Р·РґС–Р№СЃРЅСЋС” Голова Служби СЃСѓРґРѕРІРѕС— РѕС…РѕСЂРѕРЅРё, СЏРєРёР№ призначається РЅР° посаду Р·Р° результатами відкритого РєРѕРЅРєСѓСЂСЃСѓ С– звільняється Р· посади Вищою радою правосуддя.

Голова Служби судової охорони має заступників, які за його поданням призначаються на посади за результатами відкритого конкурсу і звільняються з посад Вищою радою правосуддя.

Призначення на посади співробітників Служби судової охорони (крім призначення на рівнозначні або нижчі посади) здійснюється виключно за результатами конкурсу, що проводиться Державною судовою адміністрацією України в порядку, визначеному Вищою радою правосуддя.

Порядок проведення конкурсу для призначення на посади співробітників Служби судової охорони затверджено Вищою ради правосуддя 30 жовтня 2018 року.

Р—РіС–РґРЅРѕ С–Р· пунктом 13 РџРѕСЂСЏРґРєСѓ СЃСѓР±’єктами формування РљРѕРјС–СЃС–С— для проведення РєРѕРЅРєСѓСЂСЃСѓ РЅР° зайняття вакантних посад Голови Служби СЃСѓРґРѕРІРѕС— РѕС…РѕСЂРѕРЅРё, Р№РѕРіРѕ заступників С” Вища рада правосуддя,Рада СЃСѓРґРґС–РІ України, Державна СЃСѓРґРѕРІР° адміністрація України. Зокрема, Вища рада правосуддя РїСЂРѕРїРѕРЅСѓС” РґРѕ складу РљРѕРјС–СЃС–С— трьох членів Вищої ради правосуддя.

Відповідно до Порядку конкурс на зайняття вакантних посад Голови Служби судової охорони, його заступників проводить Комісія, до складу якої входять: три члени Вищої ради правосуддя, член Ради суддів України, три посадові особи Державної судової адміністрації України.

Для проведення РєРѕРЅРєСѓСЂСЃСѓ РЅР° зайняття вакантних посад співробітників центрального органу управління РЎРЎРћ, керівників С– заступників керівників територіальних підрозділів РЎРЎРћ Державною СЃСѓРґРѕРІРѕСЋ адміністрацією України утворюється РєРѕРЅРєСѓСЂСЃРЅР° РєРѕРјС–СЃС–СЏ, РґРѕ складу СЏРєРѕС— входить член Вищої ради правосуддя. РљРѕРЅРєСѓСЂСЃРЅР° РєРѕРјС–СЃС–СЏ утворюється Сѓ складі РЅРµ менше Рї’яти РѕСЃС–Р±.

Персональний склад комісій затверджується наказами Голови Державної судової адміністрації України на підставі та в межах наданих пропозицій.

З огляду на зазначене Вища рада правосуддя погодила кандидатури членів Вищої ради правосуддя Говорухи Володимира Івановича, Малашенкової Тетяни Михайлівни, Шапрана Віктора Валентиновича до складу Комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад Голови Служби судової охорони, його заступників.

Також Вища рада правосуддя погодила кандидатуру члена Вищої ради правосуддя Малашенкової Тетяни Михайлівни до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад співробітників центрального органу управління Служби судової охорони, керівників і заступників керівників територіальних підрозділів Служби судової охорони.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Фотогалерея

Повернутися до переліку розділу