hotline
 kor

Новини та повідомлення


ВРП забезпечила необхідні умови доступу до будівлі для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

05.11.2018

РќР° виконання статті 26 Закону України «РџСЂРѕ РѕСЃРЅРѕРІРё соціальної захищеності інвалідів РІ Україні» та рекомендацій робочої РіСЂСѓРїРё С–Р· забезпечення доступності СЃСѓРґСѓ та СЃСѓРґРѕРІРѕС— процедури для РѕСЃС–Р± Р· інвалідністю та інших маломобільних РіСЂСѓРї населення РІ місті Києві, РґРѕ складу СЏРєРѕС— входять представники Р’Р Рџ, протягом 2017−2018 СЂРѕРєС–РІ  Р Р°РґР° Р· урахуванням специфіки своєї діяльності вжила СѓСЃС–С… необхідних заходів щодо забезпечення СЂС–РІРЅРёС… можливостей доступу громадян РґРѕ правосуддя, Сѓ тому числі Р· вадами РѕРїРѕСЂРЅРѕ-СЂСѓС…РѕРІРѕРіРѕ апарату та Р·РѕСЂСѓ.

Із запланованих заходів щодо адаптації будівлі ВРП та прилеглої території до потреб осіб із вадами зору здійснено, зокрема, маркування першої та останньої сходинок вуличних сходових маршів для попередження людей із вадами зору про початок і кінець сходового маршу. Перед першою сходинкою центрального сходового маршу встановлено тактильну плитку.

Нагадаємо, що на вхідні скляні і внутрішні розсувні двері приміщення Вищої ради правосуддя за допомогою спеціальних стікерів жовтого кольору для маркування нанесено позначки у вигляді 8 контрастних кіл, що дає можливість людям із вадами зору зрозуміти, що перед ними прозора скляна перешкода.

РќР° виконання заходів щодо забезпечення СЂС–РІРЅРёС… можливостей доступу громадян РґРѕ правосуддя встановлено ще 10 інформаційних табличок «Р’С…С–Рґ для людей РЅР° РІС–Р·РєСѓ» та 4 інформаційні таблички «Р’иклик РґРѕРїРѕРјРѕРіРё», що покликані допомогти особам Р· інвалідністю РІ разі відсутності РѕСЃРѕР±Рё, СЏРєР° супроводжує відвідувача, потрапити РґРѕ будівлі Р’Р Рџ.

Біля спеціально обладнаного санвузла РЅР° першому поверсі будівлі Р’Р Рџ для РѕСЃС–Р± С–Р· вадами СЂСѓС…РѕРІРѕРіРѕ апарату розміщено інформаційну табличку «РўСѓР°Р»РµС‚ доступний для людей Р· обмеженими можливостями», що адаптована С– для людей С–Р· вадами Р·РѕСЂСѓ.

РќР° першому поверсі будівлі Вищої ради правосуддя біля РІС…РѕРґСѓ розміщено мнемосхему розташування РѕР±’єктів С–Р· написами, дубльованими шрифтом Брайля для РѕСЃС–Р± С–Р· вадами Р·РѕСЂСѓ.

Р— метою інформування РѕСЃС–Р± С–Р· вадами РѕРїРѕСЂРЅРѕ-СЂСѓС…РѕРІРѕРіРѕ апарату РїРѕ периметру будівлі Вищої ради правосуддя розміщено тимчасові інформаційні таблички Р· позначками напрямку СЂСѓС…Сѓ РґРѕ місць РІ’С—Р·РґСѓ РґРѕ будівлі. РќР° першому поверсі будівлі Р’Р Рџ обладнано спеціальний санвузол для РѕСЃС–Р± С–Р· вадами СЂСѓС…РѕРІРѕРіРѕ апарату.

Також у ВРП встановлено 4 панелі для виклику та 2 відеодомофони для осіб із вадами рухового апарату, що дають змогу у відеорежимі спілкуватися із працівниками, які виконують функції з охорони, та працівниками управління по роботі зі зверненнями, запитами на інформацію та забезпечення організації особистого прийому громадян, які в разі відсутності особи, яка супроводжує відвідувача, забезпечують його супроводження.

Зазначена кількість встановленого обладнання дає можливість забезпечити особам з інвалідністю та маломобільним групам населення безперешкодний доступ до будівлі ВРП.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Повернутися до переліку розділу