hotline
 kor

Новини та повідомлення


Судова реформа залишається пріоритетним напрямом співпраці України та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

04.10.2018

3 жовтня 2018 року начальник відділу міжнародного співробітництва секретаріату Вищої ради правосуддя Владислав Гуртенко та радник Голови Державної судової адміністрації України з міжнародних питань Ірина Войтюк взяли участь у спільному заході Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), присвяченому перегляду плану проектів, що фінансуються USAID.

USAID надає підтримку Україні шляхом фінансування проектів, СЏРєС– реалізуються передусім Сѓ таких сферах, СЏРє економічний розвиток, демократія та самоврядування, РѕС…РѕСЂРѕРЅР° Р·РґРѕСЂРѕРІ’СЏ, гуманітарна РґРѕРїРѕРјРѕРіР°, юстиція.

Представляючи проекти, які реалізуються у сфері демократії та самоврядування, Директор Відділу програм з розвитку демократії та врядування USAID Том Уайт зазначив про важливість підтримки сектору юстиції та реформи судової влади в Україні. Успішна реалізація судової реформи сприятиме розбудові незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, що гарантуватиме верховенство права та захист прав і основних свобод людини.

У виступі також було наголошено, що незалежний та неупереджений суд сприятиме надходженню іноземних інвестицій в Україну, що є однією з передумов подальшого економічного розвитку України.

РџС–Рґ час неформального спілкування Р· представниками USAID представники Вищої ради правосуддя та Державної СЃСѓРґРѕРІРѕС— адміністрації України відзначили РІРёСЃРѕРєСѓ ефективність співпраці Р· Програмою реформування сектору юстиції «РќРѕРІРµ правосуддя», що фінансується Агентством РЎРЁРђ Р· міжнародного розвитку, та висловили РїРѕРґСЏРєСѓ Р·Р° готовність С– надалі підтримувати реформу СЃСѓРґРѕРІРѕС— влади РІ Україні.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя та Державна СЃСѓРґРѕРІР° Адміністрація України С” бенефіціарами Програми (USAID) реформування сектору юстиції «РќРѕРІРµ правосуддя».

Довідково. Програма реформування сектору юстиції «РќРѕРІРµ правосуддя» Агентства РЎРЁРђ Р· міжнародного розвитку (USAID) працює РІ Україні Р· жовтня 2016 СЂРѕРєСѓ. Мета програми – надання підтримки СЃСѓРґРѕРІС–Р№ владі, РЈСЂСЏРґСѓ, Парламенту, адвокатській спільноті, правничим школам, громадянському суспільству, Р—РњР† та громадянам Сѓ створенні СѓРјРѕРІ для функціонування незалежної, підзвітної, РїСЂРѕР·РѕСЂРѕС— та ефективної системи правосуддя, СЏРєР° забезпечує верховенство права, та Сѓ боротьбі Р· корупцією.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Фотогалерея

Повернутися до переліку розділу