hotline
 kor

Новини та повідомлення


Вища рада правосуддя ухвалила внести подання Президентові України про призначення на посади до місцевих судів двох суддів, які успішно пройшли кваліфікаційне оцінювання

09.08.2018

9 серпня 2018 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення двох суддів на посади до місцевих судів, які надійшли до ВРП від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Повноваження зазначених СЃСѓРґРґС–РІ припинилися Сѓ Р·РІ’СЏР·РєСѓ С–Р· закінченням строку, РЅР° СЏРєРёР№ С—С… було призначено, однак РІРѕРЅРё обіймають посади Сѓ РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅРёС… судах, Р° отже, ці посади РЅРµ С” вакантними.

Судді пройшли кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді.

Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України зазначених суддів було визнано такими, що відповідають займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посади.

За результатами розгляду рекомендацій Комісії Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення суддів на посади.

З огляду на зазначене Вища рада правосуддя ухвалила внести подання Президентові України про призначення:

Кривенко Оксани Володимирівни – РЅР° посаду СЃСѓРґРґС– Доманівського районного СЃСѓРґСѓ Миколаївської області;

Лагоди Катерини Олександрівни – РЅР° посаду СЃСѓРґРґС– Центрального районного СЃСѓРґСѓ міста Миколаєва.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Фотогалерея

Повернутися до переліку розділу