hotline

Новини та повідомлення


Вища рада правосуддя ухвалила внести подання Президентові України про призначення на посади до місцевих судів шести суддів, які успішно пройшли кваліфікаційне оцінювання

12.07.2018

12 липня 2018 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення шести суддів на посади до місцевих судів, які надійшли до ВРП від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України 22 червня 2018 року.

Повноваження зазначених СЃСѓРґРґС–РІ припинилися Сѓ Р·РІ’СЏР·РєСѓ С–Р· закінченням строку, РЅР° СЏРєРёР№ С—С… було призначено, однак РІРѕРЅРё обіймають посади Сѓ РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅРёС… судах, Р° отже, ці посади РЅРµ С” вакантними.

Судді пройшли кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді.

Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України зазначених суддів було визнано такими, що відповідають займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посади.

За результатами розгляду рекомендацій Комісії Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення вказаних суддів.

З огляду на зазначене Вища рада правосуддя ухвалила внести подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів:

РђСЂС–С‚ Карини Володимирівни – РЅР° посаду СЃСѓРґРґС– господарського СЃСѓРґСѓ Харківської області;

Грицаєнко Олени Леонідівни – РЅР° посаду СЃСѓРґРґС– Черкаського окружного адміністративного СЃСѓРґСѓ;

Мицака Мар’СЏРЅР° Степановича – РЅР° посаду СЃСѓРґРґС– Павлоградського міськрайонного СЃСѓРґСѓ Дніпропетровської області;

РќРѕРІС–РєРѕРІРѕС— Інни Вячеславівни – РЅР° посаду СЃСѓРґРґС– Запорізького окружного адміністративного СЃСѓРґСѓ;

РўРёС…РѕРЅРѕРІР° Іллі Володимировича – РЅР° посаду СЃСѓРґРґС– Луганського окружного адміністративного СЃСѓРґСѓ;

Хоростіля Романа Володимировича – РЅР° посаду СЃСѓРґРґС– Івано-Франківського РјС–СЃСЊРєРѕРіРѕ СЃСѓРґСѓ Івано-Франківської області.

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Фотогалерея

Повернутися до переліку розділу