hotline

Новини та повідомлення


ВРП звернеться до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування кримінального провадження за фактом втручання в діяльність судді Грубника О.М.

04.07.2018

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Вадим Беляневич поінформував, що РґРѕ Вищої ради правосуддя надійшло повідомлення СЃСѓРґРґС– Дружківського РјС–СЃСЊРєРѕРіРѕ СЃСѓРґСѓ Донецької області Грубника Рћ.Рњ. РїСЂРѕ втручання Сѓ Р№РѕРіРѕ діяльність СЏРє СЃСѓРґРґС– щодо здійснення правосуддя.

У повідомленні судді Дружківського міського суду Донецької області Грубника О.М. зазначено, що у його провадженні перебуває кримінальне провадження № 1-кп/229/180/2018 за обвинуваченням Кеворкова Геннадія Арсеновича у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 190 Кримінального кодексу України.

Із повідомлення СЃСѓРґРґС– Грубника Рћ.Рњ. вбачається, що 5 січня 2018 СЂРѕРєСѓ Рѕ 10 РіРѕРґРёРЅС– потерпілим Сѓ вказаному кримінальному провадженні Часовітіним Р”.РЎ., СЏРєРёР№ перебував Сѓ приміщенні Дружківського РјС–СЃСЊРєРѕРіРѕ СЃСѓРґСѓ Донецької області, висловлювалися РїРѕРіСЂРѕР·Рё РЅР° адресу СЃСѓРґРґС– щодо притягнення Р№РѕРіРѕ РґРѕ кримінальної відповідальності Сѓ разі, якщо СЃСѓРґРґСЏ РЅРµ заарештує обвинуваченого Кеворкова Р“.Рђ.

Суддя Грубник О.М. вважає, що такі дії потерпілого Часовітіна Д.С. є втручанням в діяльність судових органів.

Як повідомив доповідач, у процесі перевірки встановлено, що слідчим відділом Дружківського ВП Краматорського ВП ГУ НП в Донецькій області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом втручання в діяльність судді Дружківського міського суду Донецької області Грубника О.М.

Зважаючи на зазначене, Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування кримінального провадження за фактом втручання в діяльність судді Дружківського міського суду Донецької області Грубника Олексія Миколайовича.

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Фотогалерея

Повернутися до переліку розділу