hotline
 kor

Новини та повідомлення


ВРП внесе подання Президентові України про відрядження судді до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська

07.06.2018

Вища рада правосуддя 7 червня 2018 року розглянула матеріали щодо внесення подання Президентові України про відрядження судді Руснака Анатолія Івановича до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Валентина Данішевська повідомила, що РґРѕ Вищої ради правосуддя надійшло подання Вищої кваліфікаційної РєРѕРјС–СЃС–С— СЃСѓРґРґС–РІ України РїСЂРѕ відрядження СЃСѓРґРґС– Руснака Анатолія Івановича РґРѕ Бабушкінського районного СЃСѓРґСѓ міста Дніпропетровська.

Матеріали подання містять, зокрема, рішення РљРѕРјС–СЃС–С— РІС–Рґ 23 квітня 2018 СЂРѕРєСѓ в„– 61/РїСЃ-18 Р· РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅРѕСЋ рекомендацією, документи, що обґрунтовують це рішення, заяву СЃСѓРґРґС– – Р·РіРѕРґСѓ РЅР° відрядження для здійснення правосуддя Р· доданими РґРѕ неї документами.

Комісія розглянула питання та прийняла рішення про відрядження судді Руснака Анатолія Івановича з додержанням порядку його прийняття, за згодою судді на відрядження, на підставі визначених Порядком відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення) та наявних у Комісії матеріалів.

Відрядження судді строком на один рік до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська дасть змогу частково врегулювати судове навантаження та забезпечити належні умови для доступу до правосуддя у цьому суді.

Вища рада правосуддя ухвалила внести подання Президентові України про відрядження строком на один рік для здійснення правосуддя судді Хотинського районного суду Чернівецької області Руснака Анатолія Івановича до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Фотогалерея

Повернутися до переліку розділу