hotline

Новини та повідомлення


Постановою Касаційного адміністративного суду підтверджено рішення ВРП щодо відмови у внесенні подання Президентові України про призначення Білика О.В. на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва

02.02.2018

РЈ Касаційному адміністративному СЃСѓРґС– Сѓ складі Верховного РЎСѓРґСѓ 1 лютого 2018 СЂРѕРєСѓ розглянуто справу Р·Р° РїРѕР·РѕРІРѕРј Білика Олександра Володимировича РґРѕ Вищої ради правосуддя РїСЂРѕ визнання незаконним та скасування рішення «РџСЂРѕ РІС–РґРјРѕРІСѓ Сѓ внесенні подання Президентові України РїСЂРѕ призначення Білика Рћ.Р’. РЅР° посаду СЃСѓРґРґС– Голосіївського районного СЃСѓРґСѓ міста Києва» РІС–Рґ 5 вересня 2017 СЂРѕРєСѓ в„– 2620/0/15-17.

Постановою Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 1 лютого 2018 року у задоволенні позовної заяви Білика О.В. відмовлено.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя рішенням від 5 вересня 2017 року № 2620/0/15-17 відмовила у внесенні подання Президентові України про призначення Білика О.В. на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва.

Підставою ухвалення такого рішення стали встановлені обставини, що негативно характеризують суддю Білика О.В., вказують на недотримання ним високих стандартів поведінки судді з метою зміцнення довіри громадян у чесність, незалежність, неупередженість та справедливість суду.

Вища рада правосуддя дійшла висновку, що такі обставини викликають обґрунтований сумнів щодо відповідності Білика О.В. критерію доброчесності та професійної етики та можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади.

Управління інформації

 С‚Р° забезпечення комунікаційної діяльності

Повернутися до переліку розділу