hotline

Новини та повідомлення


Президент України Петро Порошенко підписав Укази про ліквідацію та створення місцевих судів в Україні та про реорганізацію місцевих судів

29.12.2017

29 грудня 2017 року Президент України Петро Порошенко в присутності Заступника Глави Адміністрації Президента України Олексія Філатова та Голови Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка підписав укази про ліквідацію та створення місцевих судів в Україні та про реорганізацію місцевих судів, а також закликав юристів-науковців і адвокатів до активної участі в конкурсах на посади суддів. Президент принагідно подякував Державній судовій адміністрації, Вищій ради правосуддя за активну участь у впровадженні судової реформи.

РЈ СЃРІРѕСЋ чергу, Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк зазначив, що Р’Р Рџ РІ межах діючої процедури опрацювала та надала консультації щодо проектів РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅРёС… Указів. Р’С–РЅ підкреслив, що прийняття такого рішення дасть більш чітку структуру СЃСѓРґРѕРІРѕС— системи. «РЇ вважаю, що це Р±СѓРґРµ РѕСЃРЅРѕРІРѕСЋ для стратегічного планування розвитку СЃСѓРґРѕРІРѕС— системи», – зазначив Ігор Бенедисюк.

Указ Президента України в„– 449/2017«РџСЂРѕ ліквідацію та утворення місцевих загальних СЃСѓРґС–РІ»

Указ Президента України в„– 450/2017«РџСЂРѕ ліквідацію та утворення місцевих загальних СЃСѓРґС–РІ»

Указ Президента України в„– 451/2017«РџСЂРѕ реорганізацію місцевих загальних СЃСѓРґС–РІ»

Указ Президента України в„– 452/2017«РџСЂРѕ ліквідацію апеляційних СЃСѓРґС–РІ та утворення апеляційних СЃСѓРґС–РІ РІ апеляційних округах»

Указ Президента України в„– 453/2017«РџСЂРѕ ліквідацію місцевих господарських СЃСѓРґС–РІ та утворення окружних господарських СЃСѓРґС–РІ»

Указ Президента України в„– 454/2017«РџСЂРѕ ліквідацію апеляційних господарських СЃСѓРґС–РІ та утворення апеляційних господарських СЃСѓРґС–РІ РІ апеляційних округах»

Указ Президента України в„– 455/2017 «РџСЂРѕ ліквідацію апеляційних адміністративних СЃСѓРґС–РІ та утворення апеляційних адміністративних СЃСѓРґС–РІ РІ апеляційних округах»

Повернутися до переліку розділу