hotline

Новини та повідомлення


Відбулось перше засідання робочої групи Комітету «Суди і ЗМІ»

15.06.2017

14 червня 2017 СЂРѕРєСѓ відбулось перше засідання робочої РіСЂСѓРїРё Комітету «РЎСѓРґРё С– Р—РњР†», створеної РїС–Рґ час першого загальнонаціонального форуму «РќРµР·Р°Р»РµР¶РЅС– СЃСѓРґРё та вільні Р—РњР†: синергія заради майбутнього» 22 травня 2017 СЂРѕРєСѓ.

У засіданні взяли участь судді О.Сасевич, М.Бояринцева та О.Євтушенко, журналісти А.Уманець, В.Доброта, Л.Денисенко, В.Хрипун та представник Українсько-канадського проекту підтримки судової реформи в Україні Д.Шинкарук. Інші учасники робочої групи також взяли активну участь в обговоренні питань, анонсованих на засідання.

Під час зустрічі прийнято за основу Регламент Комітету й окреслено подальші шляхи реалізації мети та завдань Комітету, спрямованих на вирішення інформаційно-комунікаційних та медійних проблем судової системи та судової журналістики, сприяння у налагодженні діалогу між судами та ЗМІ, координацію їх взаємодії для задоволення громадського інтересу в суспільно важливій інформації, що формуватиме довіру особи, суспільства під час судового захисту прав, свобод та охоронюваних законом інтересів людини. Також вирішено, що одним із важливих напрямів діяльностіє створення на постійній основі діалогового майданчика для вирішення поставлених завдань.

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Повернутися до переліку розділу