hotline

Новини та повідомлення


Погоджено Положення про порядок створення та діяльності служби судових розпорядників

14.06.2017

Вища рада правосуддя 13 червня 2017 року розглянула питання про погодження Положення про порядок створення та діяльності служби судових розпорядників.

Заступник Голови Вищої ради правосуддя Вадим Беляневич поінформував, що РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅРѕ РґРѕ частини першої статті 159 Закону України «РџСЂРѕ судоустрій С– статус СЃСѓРґРґС–РІ» Сѓ кожному СЃСѓРґС– РґС–С” служба СЃСѓРґРѕРІРёС… СЂРѕР·РїРѕСЂСЏРґРЅРёРєС–РІ. Частина Рї’ята цієї РЅРѕСЂРјРё передбачає, що РїРѕСЂСЏРґРѕРє створення та діяльності служби СЃСѓРґРѕРІРёС… СЂРѕР·РїРѕСЂСЏРґРЅРёРєС–РІ визначається положенням, що затверджується Головою Державної СЃСѓРґРѕРІРѕС— адміністрації України Р·Р° погодженням С–Р· Вищою радою правосуддя.

Р—РіС–РґРЅРѕ Р· пунктом 14 частини першої статті 3 Закону України «РџСЂРѕ Вищу раду правосуддя» Рада погоджує Положення РїСЂРѕ РїРѕСЂСЏРґРѕРє створення та діяльності служби СЃСѓРґРѕРІРёС… СЂРѕР·РїРѕСЂСЏРґРЅРёРєС–РІ.

24 лютого 2017 року до Вищої ради правосуддя від Державної судової адміністрації України надійшов для погодження проект Положення про порядок створення та діяльності служби судових розпорядників.

Вадим Беляневич повідомив, що зазначений проект був опрацьований у секретаріаті Вищої ради правосуддя під його безпосереднім керівництвом, а також розісланий для ознайомлення та опрацювання членам Вищої ради правосуддя. Пропозиції та зауваження, які надійшли від членів ВРП, будуть враховані у Положенні про порядок створення та діяльності служби судових розпорядників.

Заслухавши заступника Голови Вищої ради правосуддя Беляневича Р’адима Едуардовича, керуючись статтею 159 Закону України «РџСЂРѕ судоустрій С– статус СЃСѓРґРґС–РІ», статтями 3, 30 Закону України «РџСЂРѕ Вищу раду правосуддя», Вища рада правосуддя вирішилапогодити проект Положення РїСЂРѕ РїРѕСЂСЏРґРѕРє створення та діяльності служби СЃСѓРґРѕРІРёС… СЂРѕР·РїРѕСЂСЏРґРЅРёРєС–РІ.

Управління інформації

та забезпечення комунікаційної діяльності

Фотогалерея

Повернутися до переліку розділу