hotline

Новини та повідомлення


Вперше в Україні буде проведено загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього»

19.05.2017

Форум організовано Р·Р° підтримки Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної РєРѕРјС–СЃС–С— СЃСѓРґРґС–РІ України, Ради СЃСѓРґРґС–РІ України, Верховного РЎСѓРґСѓ України, Державної СЃСѓРґРѕРІРѕС— адміністрації України, Національної школи СЃСѓРґРґС–РІ України, Центру демократії та верховенства права, Громадського РѕР±’єднання «Р”етектор медіа», Інституту масової інформації, Національної спілки журналістів України, українсько-канадського Проекту підтримки СЃСѓРґРѕРІРѕС— реформи РІ Україні.

Мета заходу – створити майданчик для РґРёСЃРєСѓСЃС–Р№, спільно розробляти та впроваджувати правила взаємодії.

Ми дякуємо усім організаторам та партнерам форуму, журналістам, суддям за зусилля в його організації, за ідеї, за ініціативи, інтерес до цього важливого заходу.

Форум задумувався як невеликий камерний захід у столиці. Однак завдяки значному інтересу до цієї події як з боку журналістів, так і суддів та за безпрецедентної підтримки Державної судової адміністрації України, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України 22 травня організовано регіональні форуми у всіх обласних центрах України.

Одночасно С–Р· Києвом Сѓ Тернополі та Сумах, Львові та Одесі, Вінниці та Харкові – Сѓ РІСЃС–С… обласних центрах країни журналісти та СЃСѓРґРґС– зберуться, аби обговорити питання співпраці та взаємодії, знайти те, що РѕР±’єднує нас СѓСЃС–С…, що варто нашого часу та зусиль, синергії РґС–Р№ та консенсусу.

У рамках трьох сесій ми обговоримо ключові питання взаємодії журналістів та судів, особливості доступу до судової інформації, ознайомимося із вітчизняним та зарубіжним досвідом налагодження комунікації між судами та ЗМІ, а також матимемо змогу поділитись думками щодо етичних стандартів співпраці.

Попри те, що станом на 18 травня 2017 оргкомітет форуму змушений був припинити реєстрацію учасників форуму у місті Києві, ми дякуємо усім та кожному за виявлений до заходу інтерес і просимо з розумінням поставитися до обмежених можливостей вмістити усіх бажаючих. Проте форум можна буде спостерігати в онлайн-режимі.

Крім того, ми плануємо проводити такі заходи регулярно. Усі, хто має пропозиції, просимо надсилати на адресу: press@hcj.gov.ua

Програма форуму.

Онлайн-трансляція форуму Р·Р° посиланням: http://onlineinyou.com.ua/sinergija220517/

Офіційна сторінка форуму РІ Фейсбук: 

https://m.facebook.com/events/101248117113250/?ti=icl

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Повернутися до переліку розділу