hotline
 kor

Новини та повідомлення

Вища рада юстиції припинила повноваження двох членів

17.12.2008

         РќР° засіданні 17 РіСЂСѓРґРЅСЏ 2008 СЂРѕРєСѓ Вища рада юстиції припинила повноваження членів ради Миколи Анатолійовича Шелеста та Анатолія Миколайовича Скотаря Сѓ Р·РІ’СЏР·РєСѓ С–Р· закінченням строку, РЅР° СЏРєРёР№ С—С… було призначено. РЎСѓРґРґС– Верховного РЎСѓРґСѓ України Шелест Рњ.Рђ. (РЅРёРЅС– Сѓ відставці) та Скотарь Рђ.Рњ. були призначені членами Вищої ради юстиції 24 жовтня 2002 СЂРѕРєСѓ V Р·'С—Р·РґРѕРј СЃСѓРґРґС–РІ України, Р° 19 листопада 2002 СЂРѕРєСѓ склали РїСЂРёСЃСЏРіСѓ РЅР° пленарному засіданні Верховної Ради України. Р—РіС–РґРЅРѕ Закону України «РџСЂРѕ Вищу раду юстиції», прийняття рішення РїСЂРѕ припинення повноважень членів Ради Р· цієї причини належить РґРѕ компетенції Р’Р Р®. Таке рішення Рада приймає РЅР° засіданні, наступному після дати закінчення терміну, РЅР° СЏРєРёР№ було призначено члена Р’Р Р®.
         Р—Р° останні шість СЂРѕРєС–РІ роботи Сѓ Вищій раді юстиції Микола Анатолійович Шелест обіймав посади Голови Вищої ради юстиції (10.03.2004–20.01.2006) та заступника Голови Вищої ради юстиції (12.06.2003–10.03.2004 та 04.04.2007- 17.12.2008)



Прес-служба
Вищої ради юстиції



Повернутися до переліку розділу