hotline
 kor

Новини та повідомлення


Президент України підтримав подання ВРЮ про призначення кандидатів на посади суддів вперше

26.09.2016

РЈРљРђР— ПРЕЗРДЕНТА УКРАЇНР№410/2016

Про призначення суддів

 

Відповідно до статті 127 та частини першої статті 128 Конституції України постановляю:

1. Призначити строком РЅР° Рї’ять СЂРѕРєС–РІ Сѓ місцевих загальних судах РЅР° посади:

судді Володимир-Волинського міського суду Волинської області

ВІТЕРА Ігоря Романовича;

судді Луцького міськрайонного суду Волинської області

СМІТЮХА Вадима Миколайовича;

судді Старовижівського районного суду Волинської області

НАЗАРУКА Олександра Володимировича;

судді Васильківського районного суду Дніпропетровської області

Р‘РРўРЇРљРђ Ігоря Григоровича;

судді Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області

ГУСЕЙНОВА Кімала Анатолійовича;

судді Межівського районного суду Дніпропетровської області

ЮР'ЄВА Олександра Юрійовича;

суддів Орджонікідзевського міського суду Дніпропетровської області:

ГУКОВУ Руслану Михайлівну,

МАЛАШРРќРЈ Юлію Богданівну;

судці Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області

ЗІНЧЕНКО Анну Сергіївну;

судді Покровського районного суду Дніпропетровської області

ЄДАМЕНКО Ірину Віталіївну;

судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області

МАТІЯШ Софію Костянтинівну;

судді Софіївського районного суду Дніпропетровської області

КАЩУКА Дениса Анатолійовича;

судді Тернівського міського суду Дніпропетровської області

СОЛОДОВНРРљ Ірину Сергіївну;

судді Царичанського районного суду Дніпропетровської області

ЗУБІЙ Альону Василівну;

судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська

ІСАЄВУ Діану Аркадіївну;

судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська

РљРќРРЁ Аллу Володимирівну;

судді Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

МАСЛОВА Дениса Вячеславовича;

суддів Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області:

ГІДУ Ольгу Сергіївну,

НІКОЛЕНКО Дар'ю Миколаївну;

суддів Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області:

КОЗЛОВА Юрія Володимировича,

ЧОРНОГО Ігоря Ярославовича;

суддів Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області:

АЛЕКСЄЄВА Олексія Володимировича,

НЕСТЕРЕНКА Олексія Михайловича;

суддів Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області:

ГРРРќРЇ Назара Григоровича,

КІСЕРУ Лілію Ігорівну;

судді Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

РЎРДОРАКА Василя Володимировича;

судді Великоновосілківського районного суду Донецької області

Р¤РРЎРЈРќ Ларису Станіславівну;

судді Дзержинського міського суду Донецької області

ТКАЧ Ганну Василівну;

судді Дружківського міського суду Донецької області

ЛОПАТКО Наталю Валеріївну;

суддів Красноармійського міськрайонного суду Донецької області:

БОРОДАВКУ Катерину Павлівну,

Р’РђР РБРУСА Вадима Анатолійовича;

суддів Селидівського міського суду Донецької області:

КОЛІІЦУК Зоряну Миколаївну,

ПЕРЕЯСЛОВСЬКУ Юлію Анатоліївну;

судді Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області

Д'ЯЧЕНКА Дмитра Олександровича;

судді Коростенського міськрайонного суду Житомирської області

НЕВМЕРЖРЦЬКУ Олену РђРЅРґСЂС–С—РІРЅСѓ;

судді Лимарського районного суду Житомирської області

ГУЦАЛА Павла Івановича;

судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області

НАГОРНЮКА Юрія Володимировича;

судді Овруцького районного суду Житомирської області

СКІТНЕВСЬКУ Олену Максимівну;

судді Богунського районного суду міста Житомира

ГУМЕН Наталію Вікторівну;

суддів Куйбишевського районного суду Запорізької області:

ВАЛІГУРСЬКОГО Геннадія Юрійовича,

ХОДЬКА Вадима Миколайовича;

судді Пологівського районного суду Запорізької області

КАРЕТНРРљ Юлію Миколаївну;

суддів Розівського районного суду Запорізької області:

АНТІПОВУ Тетяну Анатоліївну,

ЗАВІНОВСЬКУ Аллу Павлівну;

судді Токмацького районного суду Запорізької області

КОВАЛЕНКА Павла Леонідовича;

судді Чернігівського районного суду Запорізької області

ПРОЦЕНКО Анну Миколаївну;

судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя

КРУГЛІКОВУ Аллу Вікторівну;

судді Шевченківського районного суду міста Запоріжжя

МАРКО Ярославу Романівну;

судді Верховинського районного суду Івано-Франківської області

БУЧРНСЬКОГО РђРЅРґСЂС–СЏ Богдановича;

судді Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області

РњРђРљРЎРМІВА Ігоря Володимировича;

судді Володарського районного суду Київської області

МАКАРЕНКО Людмилу Анатоліївну;

судді Вільшанського районного суду Кіровоградської області

ПАВЕЛКА Дениса Юрійовича;

судді Добровеличківського районного суду Кіровоградської області

ЧЕРНЮК Світлану Олександрівну;

судді Знам'янського міськрайонного суду Кіровоградської області

ТЬОРА Євгенія Миколайовича;

судді Новгородківського районного суду Кіровоградської області

РЕВУСА Олега Ігоровича;

судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області

КОЛІУШ Галину Вадимівну;

судді Онуфріївського районного суду Кіровоградської області

ШУЛІКУ Олександру Олександрівну;

судді Устинівського районного суду Кіровоградської області

АТАМАНОВУ Світлану Юріївну;

судді Ленінського районного суду міста Кіровограда

ЯКОВЛЕВА Дениса Леонідовича;

судді Кремінського районного суду Луганської області

ТЕСЛЕНКО Ірину Олександрівну;

судді Лисичанського міського суду Луганської області

КОВАЛЕНКО Наталію Вікторівну;

суддів Рубіжанського міського суду Луганської області:

КОБЗАРЯ Юрія Юрійовича,

РОМАНОВСЬКОГО Євгенія Олеговича;

судді Золочівського районного суду Львівської області

РџРР›РРџ'РЇРљРђ Петра Володимировича;

суддів Яворівського районного суду Львівської області:

РљРђР РџРРќ Ірину Миколаївну,

КОНДРАТЬЄВУ Наталію Анатоліївну;

суддів Арбузинського районного суду Миколаївської області:

ДОГАРЄВУ Ірину Олегівну,

ЯВІЦУ Ірину Василівну;

судді Казанківського районного суду Миколаївської області

ТОМАШЕВСЬКОГО Олександра Олександровича;

судді Новобузького районного суду Миколаївської області

ЦІПРР’РљРћ Ірину Ігорівну;

суддів Арцизького районного суду Одеської області:

ВАРГАРАКІ Сергія Михайловича,

ЧЕРЕВАТУ Вероніку Іванівну;

судді Кілійського районного суду Одеської області

МАНЖОС Наталію Володимирівну;

судді Миколаївського районного суду Одеської області

МЕДВЄДЄВУ Олену Геннадіївну;

судді Гребінківського районного суду Полтавської області

ШЕВЧЕНКО Віру Миколаївну;

судді Чорнухинського районного суду Полтавської області

ГЛУЩЕНКО Наталію Миколаївну;

судді Чутівського районного суду Полтавської області

РњРХАЙЛЮК Олену Ігорівну;

судді Октябрського районного суду міста Полтави

ГАЛЬОНКІНУ Юлію Сергіївну;

судді Зарічненського районного суду Рівненської області

ДІДРРљРђ РђРЅРґСЂС–СЏ Володимировича;

судді Здолбунівського районного суду Рівненської області

ЧОРНОГО Ігоря Анатолійовича;

судді Корецького районного суду Рівненської області

РћРџР РРЁРљРђ Петра Зіновійовича;

судді Костопільського районного суду Рівненської області

ЛЕВЧУК Віту Віталіївну;

судді Кузнецовського міського суду Рівненської області

МАНУЛЯКА Юрія Васильовича;

судді Недригайлівського районного суду Сумської області

ПЕТЕН Яну Леонідівну;

судді Роменського міськрайонного суду Сумської області

РњРђРЁРРќРЈ Інну Миколаївну;

судці Шосткинського міськрайонного суду Сумської області

КУРБАНОВУ Альфію Рауфівну;

судді Ямпільського районного суду Сумської області

БОНДАРЧУКА Ярослава Петровича;

судді Балаклійського районного суду Харківської області

ХРАМЦОВА Валерія Борисовича;

судді Білозерського районного суду Херсонської області

Р РБАС Аллу Вікторівну;

судді Голопристанського районного суду Херсонської області

ДАНРЛЕВСЬКОГО Максима Анатолійовича;

судді Чаплинського районного суду Херсонської області

РџРР›РПЕНКО Ірину Олександрівну;

судді Ізяславського районного суду Хмельницької області

ТРАСКОВСЬКОГО Сергія Леонідовича;

судді Новоушицького районного суду Хмельницької області

ПОЛЬОВУ Вікторію Євгенівну;

судді Славутського міськрайонного суду Хмельницької області

ШЕВЧУКА Василя Володимировича;

суддів Чемеровецького районного суду Хмельницької області:

ГОРОБЕЦЬ Наталію Олександрівну,

КУЛЄБЯКІНА Вадима Олександровича;

судді Катеринопільського районного суду Черкаської області

КОШІЛЬ Наталію Михайлівну;

судді Лисянського районного суду Черкаської області

ЯЦЕНКО Ганну Миколаївну;

судді Смілянського міськрайонного суду Черкаської області

РћРџРђР›РНСЬКУ Ольгу Петрівну;

судді Черкаського районного суду Черкаської області

БАЛАБАН Валентину Георгіївну;

судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області

ЧУБАЯ Володимира Вікторовича;

судді Соснівського районного суду міста Черкас

ПЕРЕСУНЬКА Ярослава Володимировича;

судді Хотинського районного суду Чернівецької області

ГУРАЛЬ Лілію Леонідівну;

судді Ріпкинського районного суду Чернігівської області

ЯХНО Юлію Леонідівну.

 

Президент України П.ПОРОШЕНКО

24 вересня 2016 року

 

Відділ взаємодії зі ЗМІ

Повернутися до переліку розділу