hotline
 kor

Новини та повідомлення


Генерального прокурора України Юрія Луценка введено до складу секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад

09.06.2016

9 червня 2016 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко вперше взяв участь у засіданні Вищої ради юстиції.

Голова Р’Р Р® Ігор Бенедисюк привітав Р®.Луценка та вручив новопризначеному члену Ради Почесну відзнаку члена Р’Р Р® – колар.

Рішенням ВРЮ члена Вищої ради юстиції Юрія Луценка було введено до складу секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад.

Нагадаємо, що Луценка Юрія Віталійовича призначено Генеральним прокурором України 12 травня 2016 року відповідно до Указу Президента України № 209/2016. Цього самого дня на пленарному засіданні Верховної Ради України Луценко Юрій Віталійович склав присягу члена Вищої ради юстиції.

Як поінформував Голова ВРЮ Ігор Бенедисюк, відповідно до рішення Вищої ради юстиції від 9 червня 2015 року № 3/0/15-15 у Вищій раді юстиції утворено такі секції: з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад у кількості 11 членів Вищої ради юстиції та дисциплінарна секція для здійснення дисциплінарного провадження, розгляду скарг на рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності і прийняття рішення про порушення суддями і прокурорами вимог щодо несумісності у кількості 9 членів Вищої ради юстиції; також затверджено персональний склад секцій.

До СЃСЊРѕРіРѕРґРЅС– дисциплінарна секція Вищої ради юстиції працювала Сѓ РїРѕРІРЅРѕРјСѓ складі, Р° РґРѕ складу секції Р· питань призначення СЃСѓРґРґС–РІ РЅР° посади та звільнення С—С… Р· посад входило лише 8 членів Вищої ради юстиції. 

Наразі ВРЮ ухвалила рішення ввести до складу секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад члена Вищої ради юстиції Луценка Юрія Віталійовича.

 

Відділ взаємодії зі ЗМІ

Фотогалерея

Повернутися до переліку розділу