Новини та повідомлення


За поданням Вищої ради юстиції 193 кримських суддів звільнено у зв’язку з порушенням присяги судді

20.04.2016

19 квітня 2016 року Верховна Рада України підтримала подання Вищої ради юстиції щодо звільнення 193 суддів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя за порушення присяги.

Р’С–РґРїРѕРІС–РґРЅС– постанови в„– 3823-в„–3823-192 «РџСЂРѕ звільнення СЃСѓРґРґС–РІ» прийнято Верховною Радою України РІ цілому.

Р’С–РґРїРѕРІС–РґРЅРѕ РґРѕ пункту 5, частини Рї’ятої, статті 126 Конституції України, Верховна Рада України постановила звільнити Сѓ Р·РІ’СЏР·РєСѓ Р· порушенням РїСЂРёСЃСЏРіРё СЃСѓРґРґС–:

Кустову Ірину Вікторівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Ломанову Любов Олександрівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Редько Галину Володимирівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Крючкова Ігоря Ігоровича  Р· посади СЃСѓРґРґС– апеляційного СЃСѓРґСѓ Автономної Республіки РљСЂРёРј;

Моісеєнко Тетяну Іллівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Дорошенко Тетяну Іллівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Гриценка Юрія Федоровича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Горбань Валентину Василівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Бондарєва Володимира Костянтиновича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Бондарева Романа Володимировича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Білоусову Вікторію Василівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Берзіньш Валентину Степанівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Берещанську Ірину Іванівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Белоусова Едуарда Феліксовича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Балахонова Бориса Лук’яновича Р· посади СЃСѓРґРґС– апеляційного СЃСѓРґСѓ Автономної Республіки РљСЂРёРј;

Адаменко Олену Григорівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Авраміді Тетяну Станіславівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Фаріну Нелю Юріївну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Єлгазіну Ларису Павлівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Романову Любов Владиславівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Шестакову Ніну Володимирівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Чистякову Тетяну Іванівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Хмарук Наталю Сергіївну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Харченко Ірину Олександрівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Філатову Євгенію Володимирівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Федорову Тетяну Павлівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Тимошенко Катерину Григорівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Сокола Віктора Степановича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Соболюка Михайла Миколайовича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Склярова Віктора Миколайовича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Сиротюка Валерія Георгійовича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Сінані Олександра Михайловича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Самойлову Олену Василівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Любобратцеву Наталію Іванівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Рошку Марину Володимирівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Язєва Сергія Олексійовича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Рижову Ірину Володимирівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Радіонова Ігоря Івановича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Пономаренко Аллу Вікторівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Погребняка Сергія Миколайовича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Підлісну Ірину Анатоліївну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Петюшеву Нану Миколаївну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Осоченка Анатолія Миколайовича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Опанасюка Олександра Дмитровича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Онищенко Тетяну Сергіївну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Новікова Романа Васильовича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Руснак Аллу Пилипівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Головко Валерію Олегівну з посади судді господарського суду міста Севастополя;

Альошину Світлану Михайлівну з посади судді господарського суду міста Севастополя;

Кравченко Вікторію Єфимівну з посади судді господарського суду міста Севастополя;

Потопальського Сергія Степановича з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим;

Бєлоглазову Ірину Костянтинівну з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим;

Гаврилюк Марію Павлівну з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим;

Гайворонського Володимира Івановича з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим;

Іллічова Миколу Миколайовича з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим;

Соколову Ірину Олександрівну з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим;

Колосову Ганну Геннадіївну з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим;

Куртлушаєва Мурата Ісмаіловича з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим;

Лазарева Сергія Геннадійовича з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим;

Осоченко Інесу Костянтинівну з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим;

Ловягіну Юлію Юріївну з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим;

Толпиго Валентину Іванівну з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим;

Іщенко Ірину Анатоліївну з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим;

Тіткова Сергія Яковича з посади судді господарського суду Автономної Республіки Крим;

Гавуру Ольгу Володимирівну з посади судді окружного адміністративного суду міста Севастополя;

Латиніна Юрія Анатолійовича з посади судді окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим;

Яковлєва Сергія Валерійовича з посади судді окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим;

Шкляр Тетяну Олександрівну з посади судді окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим;

Лемешко Аллу Сергіївну з посади судді Нахімовського районного суду міста Севастополя;

Гаркушу Оксану Маївну з посади судді Ленінського районного суду міста Севастополя;

Брикало Тетяну Вікторівну з посади судді Ленінського районного суду міста Севастополя;

Євдокімову Ірину Арсентіївну з посади судді Гагарінського районного суду міста Севастополя;

Іванова Сергія Сергійовича з посади судді Центрального районного суду міста Сімферополя;

Лебедя Олега Дмитровича з посади судді Центрального районного суду міста Сімферополя;

Заболотну Наталю Миколаївну з посади судді Центрального районного суду міста Сімферополя;

Гулевича Юрія Григоровича з посади судді Центрального районного суду міста Сімферополя;

Благодатну Олену Юріївну з посади судді Центрального районного суду міста Сімферополя;

Михайлова Віталія Євгенійовича з посади судді Центрального районного суду міста Сімферополя;

Бєлоусова Михайла Миколайовича з посади судді Київського районного суду міста Сімферополя;

Діденка Дениса Олександровича з посади судді Київського районного суду міста Сімферополя;

Долгополова Андрія Миколайовича з посади судді Київського районного суду міста Сімферополя;

Кагітіну Ірину Володимирівну з посади судді Київського районного суду міста Сімферополя;

Тихопоя Олексія Олександровича з посади судді Київського районного суду міста Сімферополя;

Можелянського Віктора Анатолійовича з посади судді Київського районного суду міста Сімферополя;

Слєзка Тімура Васильовича з посади судді Залізничного районного суду міста Сімферополя;

Гнусарєва Володимира Костянтиновича з посади судді Залізничного районного суду міста Сімферополя;

Дегтярьову Вікторію Юріївну з посади судді Залізничного районного суду міста Сімферополя;

Злотнікова Василя Яковича з посади судді Залізничного районного суду міста Сімферополя;

Уржумову Наталю Валеріївну з посади судді Залізничного районного суду міста Сімферополя;

Романенка Володимира Вікторовича з посади судді Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим;

Кайра Ігоря Анатолійовича з посади судді Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим;

Ганича Миколу Федоровича з посади судді Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим;

Берещанського Юрія Віталійовича з посади судді Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим;

Бондаренка Анатолія Анатолійовича з посади судді Чорноморського районного суду Автономної Республіки Крим;

Стебівко Олену Іванівну з посади судді Чорноморського районного суду Автономної Республіки Крим;

Терентьєва Андрія Миколайовича з посади судді Феодосійського міського суду;

Кулінську Наталю Володимирівну з посади судді Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим;

Хожаінову Оксану Василівну з посади судді Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим;

Гаврилюка Ігоря Івановича з посади судді Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим;

Іоненко Тетяну Іванівну з посади судді Судацького міського суду Автономної Республіки Крим;

Морозову Людмилу Миколаївну з посади судді Судацького міського суду Автономної Республіки Крим;

Петрову Юлію Вікторівну з посади судді Совєтського районного суду Автономної Республіки Крим;

Томащака Альберта Степановича з посади судді Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим;

Сердюка Олександра Сергійовича з посади судді Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим;

Биховця Михайла Олександровича з посади судді Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим;

Ісламгулову Олену Володимирівну з посади судді Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим;

Пиркало Тетяну Василівну з посади судді Роздольненського районного суду Автономної Республіки Крим;

Михайлову Людмилу Олександрівну з посади судді Первомайського районного суду Автономної Республіки Крим;

Забару Галину Яківну з посади судді Первомайського районного суду Автономної Республіки Крим;

Климову Ганну Михайлівну з посади судді Первомайського районного суду Автономної Республіки Крим;

Бриндю Марину Анатоліївну з посади судді Нижньогірського районного суду Автономної Республіки Крим;

Чернецьку Валерію Валеріївну з посади судді Нижньогірського районного суду Автономної Республіки Крим;

Трубнікова Юрія Леонідовича з посади судді Ленінського районного суду Автономної Республіки Крим;

Українець Лесю Іванівну з посади судді Ленінського районного суду Автономної Республіки Крим;

Красікова Сергія Івановича з посади судді Ленінського районного суду Автономної Республіки Крим;

Халдєєву Олену Вікторівну з посади судді Красноперекопського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим;

Мязгова Леоніда Олексійовича з посади судді Красногвардійського районного суду Автономної Республіки Крим;

Проскурню Сергія Миколайовича з посади судді Красногвардійського районного суду Автономної Республіки Крим;

Шевченко Ірину Вікторівну з посади судді Красногвардійського районного суду Автономної Республіки Крим;

Шукальського Валентина Володимировича з посади судді Красногвардійського районного суду Автономної Республіки Крим;

Бердієву Барно Алимівну з посади судді Кіровського районного суду Автономної Республіки Крим;

Кузьміну Олену Миколаївну з посади судді Керченського міського суду Автономної Республіки Крим;

Кіт Марину Вікторівну з посади судді Керченського міського суду Автономної Республіки Крим;

Шкуліпу Володимира Івановича з посади судді Керченського міського суду Автономної Республіки Крим;

Короткову Любов Михайлівну з посади судді Керченського міського суду Автономної Республіки Крим;

Левченка Валерія Павловича з посади судді Керченського міського суду Автономної Республіки Крим;

Кисельова Євгена Михайловича з посади судді Керченського міського суду Автономної Республіки Крим;

Ковальова Олександра Володимировича з посади судді Керченського міського суду Автономної Республіки Крим;

Володарець Наталію Михайлівну з посади судді Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим;

Ружицьку Тетяну Володимирівну з посади судді Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим;

Дудник Анастасію Сергіївну з посади судді Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим;

Захарову Ірину Олександрівну з посади судді Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим;

Кротову Людмилу Володимирівну з посади судді Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим;

Лантратову Антоніну Іванівну з посади судді Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим;

Пікулу Едуарда Олександровича з посади судді Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим;

Кузнецову Ларису Миколаївну з посади судді Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим;

Холкіну Ганну Іванівну з посади судді Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим;

Лущеко Людмилу Григорівну з посади судді Білогірського районного суду Автономної Республіки Крим;

Кошелєва Василя Івановича з посади судді Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим;

Атаманюка Германа Степановича з посади судді Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим;

Яніна Ігоря Альбертовича з посади судді Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим;

Проценко Олександру Іванівну з посади судді Севастопольського апеляційного господарського суду;

Лихачову Ларису Олексіївну з посади судді Армянського міського суду Автономної Республіки Крим;

Гордєйчик Тетяну Федорівну з посади судді Алуштинського міського суду Автономної Республіки Крим;

Скісова Євгена Михайловича з посади судді Алуштинського міського суду Автономної Республіки Крим;

Гонтаря Віктора Івановича з посади судді Севастопольського апеляційного господарського суду;

Градову Ольгу Григорівну з посади судді Севастопольського апеляційного господарського суду;

Євдокімова Ігоря Вячеславовича з посади судді Севастопольського апеляційного господарського суду;

Остапову Катерину Андріївну з посади судді Севастопольського апеляційного господарського суду;

Рибіну Світлану Анатоліївну з посади судді Севастопольського апеляційного господарського суду;

Сікорську Наталю Іванівну з посади судді Севастопольського апеляційного господарського суду;

Черткову Ірину Валентинівну з посади судді Севастопольського апеляційного господарського суду;

Котлярову Олену Леонідівну з посади судді Севастопольського апеляційного господарського суду;

Гоголя Юрія Михайловича з посади судді Севастопольського апеляційного господарського суду;

Голика Віктора Сергійовича з посади судді Севастопольського апеляційного господарського суду;

Воробйову Світлану Олександрівну з посади судді Севастопольського апеляційного адміністративного суду;

Дудкіну Тетяну Миколаївну з посади судді Севастопольського апеляційного адміністративного суду;

Єланську Олену Едуардівну з посади судді Севастопольського апеляційного адміністративного суду;

Ілюхіну Ганну Павлівну з посади судді Севастопольського апеляційного адміністративного суду;

Кондрак Наталю Йосифівну з посади судді Севастопольського апеляційного адміністративного суду;

Курапову Зою Іллівну з посади судді Севастопольського апеляційного адміністративного суду;

Лядову Тетяну Романівну з посади судді Севастопольського апеляційного адміністративного суду;

Мунтян Ольгу Іванівну з посади судді Севастопольського апеляційного адміністративного суду;

Яковенко Світлану Юріївну з посади судді Севастопольського апеляційного адміністративного суду;

Горошко Наталію Петрівну з посади судді Севастопольського апеляційного адміністративного суду;

Омельченка Р’’ячеслава Анатолійовича Р· посади СЃСѓРґРґС– Севастопольського апеляційного адміністративного СЃСѓРґСѓ;

Колбіну Тетяну Павлівну з посади судді апеляційного суду міста Севастополя;

Алєєву Наталю Галівну з посади судді апеляційного суду міста Севастополя;

Сундукова Василя Михайловича з посади судді апеляційного суду міста Севастополя;

Птіцину Валентину Іванівну з посади судді апеляційного суду міста Севастополя;

Нікітіна Геннадія Володимировича з посади судді апеляційного суду міста Севастополя;

Мудрову Євгенію Юріївну з посади судді апеляційного суду міста Севастополя;

Косенка Андрія Миколайовича з посади судді апеляційного суду міста Севастополя;

Козуб Олену Вікторівну з посади судді апеляційного суду міста Севастополя;

Коваленка Олександра Юрійовича з посади судді апеляційного суду міста Севастополя;

Клочка Валерія Петровича з посади судді апеляційного суду міста Севастополя;

Зотова Віктора Сергійовича з посади судді апеляційного суду міста Севастополя;

Єфімову Валентину Олександрівну з посади судді апеляційного суду міста Севастополя;

Володіну Любов Василівну з посади судді апеляційного суду міста Севастополя;

Андрейченко Альону Анатоліївну з посади судді апеляційного суду міста Севастополя;

Притуленко Олену Володимирівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Кунцова Володимира Олександровича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Мельник Тетяну Олександрівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Зінькова Віктора Івановича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Іщенка Василя Івановича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Капустіну Людмилу Павлівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Караваєва Костянтина Миколайовича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Кірюхіну Марину Анатоліївну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Євдокімову Віру Василівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Кузнєцову Олену Олександрівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Дяченко Любов Олександрівну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Курську Антоніну Георгіївну з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим;

Куртлушаєва Ісмаіла Джаферовича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим.

Нагадуємо, рішення внести подання до Верховної Ради України про звільнення за порушення присяги кримських суддів прийняте Вищою радою юстиції 24 грудня 2015 року за результатом розгляду рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо внесення подання про звільнення за порушення присяги 277 суддів судів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

РЇРє вказано Сѓ рішенні Р’Р Р® в„–1206/0/15-15 РІС–Рґ 24 РіСЂСѓРґРЅСЏ 2015 СЂРѕРєСѓ, «Р·Р°Р·РЅР°С‡РµРЅС– СЃСѓРґРґС–, перебуваючи РЅР° тимчасово окупованій території України РІ Автономній Республіці РљСЂРёРј та місті Севастополі, припинили виконувати РѕР±РѕРІ’СЏР·РєРё СЃСѓРґРґС–РІ України, добровільно – Р· порушенням чинного законодавства України – обійняли посади СЃСѓРґРґС–РІ Р РѕСЃС–Р№СЃСЊРєРѕС— Федерації та розпочали здійснювати судочинство РІС–Рґ імені Р РѕСЃС–Р№СЃСЊРєРѕС— Федерації РІ незаконно створених РЅР° території України судах Р РѕСЃС–Р№СЃСЊРєРѕС— Федерації.

Такі РґС–С— вказаних СЃСѓРґРґС–РІ підірвали РґРѕРІС–СЂСѓ РґРѕ РЅРёС… СЏРє РЅРѕСЃС–С—РІ СЃСѓРґРѕРІРѕС— влади України та підривають РґРѕРІС–СЂСѓ РґРѕ СЃСѓРґРѕРІРѕС— влади України РІ цілому. Набуття СЃСѓРґРґСЏРјРё України статусу посадових РѕСЃС–Р± незаконних органів влади країни-агресора С” порушенням РїСЂРёСЃСЏРіРё та унеможливлює С—С… подальше перебування РЅР° посадах СЃСѓРґРґС–РІ України».

 

Відділ взаємодії зі ЗМІ

Повернутися до переліку розділу