hotline
 kor

Склад Ради

photo

ОВСІЄНКО Андрій Анатолійович

Голова Вищої ради правосуддя

ОВСІЄНКО Андрій Анатолійович

Голова Вищої ради правосуддя

Народився

  • 17 жовтня 1978 СЂРѕРєСѓ РІ Рј. Камінь-Каширський Волинської області

Освіта

  • Національна юридична академія України імені Ярослава РњСѓРґСЂРѕРіРѕ (2000), спеціальність «РїСЂР°РІРѕР·РЅР°РІСЃС‚РІРѕ»
  • Факультет підготовки професійних СЃСѓРґРґС–РІ Національної юридичної академії України імені Ярослава РњСѓРґСЂРѕРіРѕ (2003)

Кар’єра

08.2000–08.2001 – стажист Камінь-Каширського районного СЃСѓРґСѓ Волинської області
08.2001–09.2001 – спеціаліст Р† категорії Камінь-Каширського районного управління юстиції Волинської області
09.2001–03.2002 – РІ.Рѕ. начальника Камінь-Каширського районного управління юстиції Волинської області
03.2002–08.2002 – начальник Камінь-Каширського районного управління юстиції Волинської області
08.2003–01.2004 – юрисконсульт приватного підприємства «РђР»С–РЅР°»
01.2004–12.2005 – помічник голови Камінь-Каширського районного СЃСѓРґСѓ Волинської області
12.2005–01.2011 – СЃСѓРґРґСЏ РўСѓСЂС–Р№СЃСЊРєРѕРіРѕ районного СЃСѓРґСѓ Волинської області
Р· 01.2011 – СЃСѓРґРґСЏ апеляційного СЃСѓРґСѓ Волинської області
04.2014–04.2015 – заступник голови апеляційного СЃСѓРґСѓ Волинської області
2012–2016 – викладач Львівського регіонального відділення Національної школи СЃСѓРґРґС–РІ України
15.03.2017 – обраний членом Вищої ради правосуддя XIV позачерговим Р·’С—Р·РґРѕРј СЃСѓРґРґС–РІ України та склав РїСЂРёСЃСЏРіСѓ члена Р’Р Рџ

21.03.2017 – включений РґРѕ складу Третьої Дисциплінарної палати

Р· 30.05.2017 – секретар Постійної РєРѕРјС–СЃС–С— Вищої ради правосуддя Р· підготовки щорічної РґРѕРїРѕРІС–РґС– РїСЂРѕ стан забезпечення незалежності СЃСѓРґРґС–РІ РІ Україні

14.05.2019–24.09.2019 – Секретар Третьої Дисциплінарної палати

Р· 16.05.2019 – член Постійної РєРѕРјС–СЃС–С— Вищої ради правосуддя Р· питань Єдиної СЃСѓРґРѕРІРѕС— інформаційно-телекомунікаційної системи

Р· 03.06.2019 – член робочої РіСЂСѓРїРё Вищої ради правосуддя Р· питань опрацювання проекту Положення РїСЂРѕ Єдину СЃСѓРґРѕРІСѓ інформаційно-телекомунікаційну систему

Р· 03.06.2019 – член робочої РіСЂСѓРїРё Вищої ради правосуддя Р· питань напрацювання Р·РјС–РЅ РґРѕ законодавства України стосовно забезпечення незалежності СЃСѓРґРґС–РІ та авторитету правосуддя

02.07.2019 – визначено рішенням Вищої ради правосуддя РІС–Рґ 02.07.2019 в„– 1769/0/15-19 РІС–дповідальним Р·Р° реалізацію внутрішньої та зовнішньої комунікації Вищої ради правосуддя

24.09.2019 – РѕР±СЂР°РЅРёР№ Головою Вищої ради правосуддя

24.09.2019 – виключений Р·С– складу Третьої Дисциплінарної палати

 

Останнє оновлення: 24.09.2019