Склад Ради

photo

ПЕТРЕНКО Павло Дмитрович

Міністр юстиції України, член Вищої ради юстиції (за посадою 04.06.2015–30.09.2016)

ПЕТРЕНКО Павло Дмитрович

Міністр юстиції України, член Вищої ради юстиції (за посадою 04.06.2015–30.09.2016)

Робота на громадських засадах (членство)

  • член Вищої ради юстиції Р·Р° посадою (04.06.2015–30.09.2016), РїСЂРёСЃСЏРіСѓ члена Р’Р Р® склав РЅР° пленарному засіданні Верховної Ради України 04.06.2015
  • член РНБОУ (Р· 16.06.2014)
  • член Ради Р· питань СЃСѓРґРѕРІРѕС— реформи РїСЂРё Президентові України (Р· 27.10.2014)
  • член  РљРѕРЅСЃС‚итуційної РљРѕРјС–СЃС–С—, створеної Указом Президента України в„– 190/2015 РІС–Рґ 31 березня 2015 СЂРѕРєСѓ 

Народився

  • 17 липня 1979 СЂ. Сѓ Рј. Чернівцях

Освіта

  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (2001), спеціальність «РїСЂР°РІРѕР·РЅР°РІСЃС‚РІРѕ»
  • Українська академія зовнішньої торгівлі РїСЂРё Міністерстві економіки України (2004), спеціальність «РјРµРЅРµРґР¶РјРµРЅС‚ зовнішньоекономічної діяльності»

 

Нагороди

  • Заслужений СЋСЂРёСЃС‚ України (2015)

Наукові ступені та звання (спеціальні звання, ранги)

  • кандидат юридичних наук (2014)

Кар’єра

01.2001–12.2001 – юрисконсульт приватної юридичної фірми
12.2001–12.2005 – головний юрисконсульт Р’РђРў «Р”ержавний ощадний банк України», робота РЅР° керівних посадах Сѓ департаменті правового забезпечення Р’РђРў «РћС‰Р°РґРЅРёР№ банк України»
2006–2010 – приватна адвокатська практика
11.2010–12.2012 – депутат РљРёС—РІСЃСЊРєРѕС— обласної ради, член Постійної РєРѕРјС–СЃС–С— Р· питань законності, правопорядку та боротьби Р· корупцією
12.12.2012–03.03.2014 – народний депутат України VII скликання РІС–Рґ політичної партії Всеукраїнське РѕР±'єднання «Р‘атьківщина», в„– 52 РІ СЃРїРёСЃРєСѓ, секретар Комітету Верховної Ради Р· питань верховенства права та правосуддя
Р· 03.03.2014 – Міністр юстиції України