Склад Ради

photo

РОМАНЮК Ярослав Михайлович

Голова Верховного Суду України

РОМАНЮК Ярослав Михайлович

Голова Верховного Суду України

Народився

  • 26 січня 1961 СЂРѕРєСѓ РІ СЃ. Гаї-Дітковецькі Бродівського району ЛьвiРІСЃСЊРєРѕС— областi

Освіта

  • Львівський державний університет імені Івана Франка (1988), спеціальність «РїСЂР°РІРѕР·РЅР°РІСЃС‚РІРѕ»

Наукові ступені та звання (спеціальні звання, ранги)

  • кандидат юридичних наук
  • вищий квалiС„iкацiР№РЅРёР№ клас

Нагороди

  • Заслужений СЋСЂРёСЃС‚ України (2008)

Кар’єра

1988–1995 – помічник РїСЂРѕРєСѓСЂРѕСЂР°, слідчий прокуратури, старший помічник РїСЂРѕРєСѓСЂРѕСЂР° Буського району Львівської області
1995–2003 – СЃСѓРґРґСЏ Бродівського районного СЃСѓРґСѓ Львівської області
2003–2005 – СЃСѓРґРґСЏ апеляційного СЃСѓРґСѓ Львівської області
07.2005–12.2011 – СЃСѓРґРґСЏ Верховного РЎСѓРґСѓ України
12.2011–17.05.2013 – перший заступник Голови Верховного РЎСѓРґСѓ України
Р· 17.05.2013 – Голова Верховного РЎСѓРґСѓ України

12.01.2017 – РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅРѕ РґРѕ рішення Вищої ради юстиції РІС–Рґ 12 січня 2017 СЂРѕРєСѓ в„– 11/0/15-17 Вищу раду юстиції реорганізовано шляхом перетворення Сѓ Вищу раду правосуддя; члени Вищої ради юстиції набули статусу члена Вищої ради правосуддя та здійснюють повноваження членів Вищої ради правосуддя;  Р“олова Вищої ради юстиції набув статусу та Р·РґС–Р№СЃРЅСЋС” повноваження Голови Вищої ради правосуддя; створено РљРѕРјС–СЃС–СЋ Р· питань реорганізації Вищої ради юстиції та утворення Вищої ради правосуддя; затверджено РџРѕСЂСЏРґРѕРє здійснення заходів, РїРѕРІ’язаних С–Р· реорганізацією Вищої ради юстиції та утворенням Вищої ради правосуддя; вирішено вчинити РґС–С— для державної реєстрації Вищої ради правосуддя.

Робота на громадських засадах (членство)

  • Голова Ради СЃСѓРґРґС–РІ України (2011–2013)
  • член Вищої ради юстиції Р·Р° посадою (17.05.2013–12.01.2017), РїСЂРёСЃСЏРіСѓ члена Р’Р Р® склав РЅР° пленарному засіданні Верховної Ради України 23.05.2013
  • член Вищої ради правосуддя Р· 12.01.2017 РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅРѕ РґРѕ рішення Р’Р Р® РІС–Рґ 12 січня 2017 СЂРѕРєСѓ в„– 11/0/15-17 
  • член Національного антикорупційного комітету РїСЂРё Президентові України (Р· 31.12.2013)
  • член Ради Р· питань СЃСѓРґРѕРІРѕС— реформи РїСЂРё Президентові України (Р· 27.10.2014)
  • член  РљРѕРЅСЃС‚итуційної РљРѕРјС–СЃС–С—, створеної Указом Президента України РІС–Рґ 31 березня 2015 СЂРѕРєСѓ в„– 190/2015

Останнє оновлення: 20.01.2017