Склад Ради

photo

КУДРЯВЦЕВ Віктор Вікторович

КУДРЯВЦЕВ Віктор Вікторович

член Вищої ради юстиції (05.03.2004 – 20.12.2010),

призначався Всеукраїнською конференцією працівників прокуратури 05.02.2004 та 13.12.2009