Склад Ради

photo

Р—Р’РђР РР§ Роман Михайлович

Р—Р’РђР РР§ Роман Михайлович

Міністр юстиції України, член Вищої ради юстиції Р·Р° посадою (03.03.2005 – 27.09.2005 та

04.09.2006 – 01.11.2006)