Склад Ради

photo

ПІСКУН Святослав Михайлович

ПІСКУН Святослав Михайлович

Генеральний РїСЂРѕРєСѓСЂРѕСЂ України, член Вищої ради юстиції  Р·Р° посадою (13.06. 2002 – 29.10.2003,

10.12.2004 – 14.10.2005 та 16.05.2007 – 06.06.2007 )