Склад Ради

photo

БОНДРРљ Валерій Анатолійович

народний депутат України VI скликання

БОНДРРљ Валерій Анатолійович

народний депутат України VI скликання

Робота на громадських засадах (членство)

  • депутат Донецької обласної ради (1998–2002, 2002–2004)
  • член кваліфікаційної РєРѕРјС–СЃС–С— СЃСѓРґРґС–РІ Донецької області (1998–2002, 2002–2004)
  • член Вищої ради юстиції (призначений Верховною Радою України 22.03.2007, РїСЂРёСЃСЏРіСѓ члена Р’Р Р® склав РЅР° пленарному засіданні Верховної Ради України 02.04.2007, повноваження члена Р’Р Р® рішенням Ради припинено 16.05.2013)

Народився

  • 1 квітня 1964 СЂ. Сѓ Рј. Добропіллі Донецької області

Освіта

  • Донецьке вище РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІРѕ-політичне училище інженерних РІС–Р№СЃСЊРє С– РІС–Р№СЃСЊРє Р·РІ’СЏР·РєСѓ (1981–1985);
  • Національна юридична академія України імені Ярослава РњСѓРґСЂРѕРіРѕ (1996), спеціальність «РїСЂР°РІРѕР·РЅР°РІСЃС‚РІРѕ»

Наукові ступені та звання (спеціальні звання, ранги)

  • державний службовець Р† рангу (2004)
  • кандидат юридичних наук (2010)

Нагороди

  • Заслужений СЋСЂРёСЃС‚ України (2009)

Кар’єра
08.1981–07.1985 – курсант Донецького вищого РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІРѕ-політичного училища інженерних РІС–Р№СЃСЊРє С– РІС–Р№СЃСЊРє Р·РІ’СЏР·РєСѓ;
09.1985–08.1986 – заступник командира роти Р· політчастини, РІ/С‡ 77047, Туркменістан;
08.1986–08.1990 – заступник командира РІ/С‡ РїРї 14051 Р· політчастини, Угорщина;
10.1990–09.1991 – інструктор, політорганізатор ідеологічного відділу Донецького РњРљ РљРџРЈ;
09.1991–12.1991 – юрисконсульт Донецької залізниці;
02.1992–07.1992 – юрисконсульт, брокер фірми «Р’аріант», Рј. Донецьк;
08.1992–08.1994 – СЋСЂРёСЃС‚, виконавчий директор, заступник генерального директора РўРћР’ «Р®СЂРёРґРёС‡РЅР° фірма «Р†РќР®Р », Рј. Донецьк;
08.1994–07.1995 – СЋСЂРёСЃС‚ Державної податкової інспекції Калінінського району Рј. Донецька;
07.1995–04.1996 – стажер РїСЂРѕРєСѓСЂРѕСЂР° відділу прокуратури Донецької області, здав кваліфікаційний С–СЃРїРёС‚ РЅР° отримання адвокатського свідоцтва;
04.1996–10.1998 – начальник юридичного відділу кондитерської фабрики «РђР’Рљ», Рј. Донецьк;
10.1998–02.2004 – адвокат, арбітражний керуючий, керівник Науково–методичного центру позакризового управління, санації та банкрутства, Рј. Донецьк;
Р· 09.1999 – викладач (Р·Р° сумісництвом) Донецької державної академії управління, здобувач ступеня кандидата юридичних наук Інституту економіко-правових досліджень РќРђРќ України;
02.2004–12.2004 – член Центральної виборчої РєРѕРјС–СЃС–С—;
12.2004–04.2006 – помічник-консультант народного депутата України;
04.2006–02.2007 – народний депутат України V скликання, голова підкомітету формування СЃСѓРґРґС–РІСЃСЊРєРѕРіРѕ РєРѕСЂРїСѓСЃСѓ Комітету Верховної Ради України Р· питань правосуддя;
14.02.2007–08.11.2007 – перший заступник Міністра юстиції України;
 23.11.2007 – 12.12.2012 – народний депутат України VI скликання, заступник Голови Комітету Верховної Ради України Р· питань правосуддя.