Склад Ради

photo

ФЕСЕНКО Леонід Іванович

Суддя Верховного Суду України

ФЕСЕНКО Леонід Іванович

Суддя Верховного Суду України

Робота на громадських засадах (членство)

  • член Робочої РіСЂСѓРїРё Р· питань СЃСѓРґРѕРІРѕС— реформи РїСЂРё Президентові України (Р· 24.03.2010)
  • член Вищої ради юстиції (13.01.2011 - 11.06.2013), призначений Указом Президента України РІС–Рґ 22.12.2010, РїСЂРёСЃСЏРіСѓ члена Р’Р Р® склав РЅР° пленарному засіданні Верховної Ради України 13.01.2011
  • член Робочої РіСЂСѓРїРё Р· питань реформування прокуратури та адвокатури (Р·Р° Р·РіРѕРґРѕСЋ), створеної Президентом України (Р· 22.11.2011)
  • член Робочої РіСЂСѓРїРё Р· питань реформування законодавства РїСЂРѕ адміністративні правопорушення та запровадження інституту кримінальних проступків, створеної Розпорядженням Президента України (Р· 30.05.2012)

Народився

  • 10 червня 1949 СЂРѕРєСѓ Сѓ Рј. Рубіжне Луганської області

Освіта

  • Харківський юридичний інститут (1972–1976), спеціальність «РїСЂР°РІРѕР·РЅР°РІСЃС‚РІРѕ»

Наукові ступені та звання (спеціальні звання, ранги, класні чини)

  • перший кваліфікаційний клас СЃСѓРґРґС– (1996)
  • почесний академік Міжнародної академії інформатизації
  • перший ранг державного службовця (2007)

Нагороди

  • Заслужений СЋСЂРёСЃС‚ України (1997)
  • Орден «Р—Р° заслуги» ІІІ ступеня (2003)
  • Відзнака РњР’РЎ України «Р—Р° СЃРїСЂРёСЏРЅРЅСЏ органам внутрішніх справ України» (2003)
  • Відзнака Ради СЃСѓРґРґС–РІ України «Р—Р° сумлінну працю» (2004)

Кар’єра
09.1965–06.1967 – учень, Рубежанське професійно-технічне училище в„– 38;
07.1967–01.1968 – слюсар-монтажник, Луганське спецуправління «РҐС–ммонтаж» в„– 8;
01.1968–02.1968 – старший інспектор РїРѕ кадрам, Луганське спецуправління «РҐС–ммонтаж» в„– 8;
02.1968–12.1968 – слюсар-монтажник, Рубежанське спецуправління в„– 9;
01.1969–08.1972 – слюсар Р· ремонту СЂСѓС…РѕРјРѕРіРѕ складу транспортного цеху, Рубежанський хімкомбінат;
09.1972–07.1976 – студент Харківського юридичного інституту;
04.1976–06.1982 – СЃСѓРґРґСЏ Кам'СЏРЅРѕР±СЂС–РґСЃСЊРєРѕРіРѕ районного СЃСѓРґСѓ Рј. Луганська;
06.1982–01.1983 – старший консультант Р· СЃСѓРґРѕРІРѕС— роботи відділу юстиції Луганського облвиконкому;
01.1983–07.1987 – заступник начальника відділу юстиції Луганського облвиконкому;
07.1987–05.1996 – начальник управління юстиції РІ Луганській області;
05.1996–05.2006 – голова апеляційного СЃСѓРґСѓ Луганської області;
25.05.2006–23.11.2007 – народний депутат України V скликання, член Комітету Верховної Ради України Р· питань правосуддя;
23.11.2007–04.02.2011 – народний депутат України VР† скликання, член Комітету Верховної Ради України Р· питань правосуддя;
11.10.2010–18.09.2012 – Голова Вищого спеціалізованого СЃСѓРґСѓ України Р· розгляду цивільних С– кримінальних справ;

Р· 18.09.2012 – СЃСѓРґРґСЏ Верховного РЎСѓРґСѓ України.