Склад Ради

photo

УДОВРЧЕНКО Олександр Сергійович

заступник Голови Вищої ради юстиції (16.05.2013–10.04.2014)

УДОВРЧЕНКО Олександр Сергійович

заступник Голови Вищої ради юстиції (16.05.2013–10.04.2014)

Член Вищої ради юстиції (21.09.2010–10.04.2014)

Призначений рішенням X позачергового Р·’С—Р·РґСѓ СЃСѓРґРґС–РІ України 16.09.2010, РїСЂРёСЃСЏРіСѓ члена Р’Р Р® склав РЅР° пленарному засіданні Верховної Ради України 21.09.2010

заступник Голови Вищої ради юстиції (16.05.2013–10.04.2014)