Склад Ради

photo

ЛАВРРРќРћР’РР§ Олександр Володимирович

Голова Вищої ради юстиції ( 04.07.2013 –10.04.2014)

ЛАВРРРќРћР’РР§ Олександр Володимирович

Голова Вищої ради юстиції ( 04.07.2013 –10.04.2014)

Голова Вищої ради юстиції ( 04.07.2013 –10.04.2014)

Член Вищої ради юстиції (призначений РґРѕ складу Р’Р Р® Р·Р° квотою Верховної Ради України 02.07.2013, РїСЂРёСЃСЏРіСѓ склав 03.07.2013), член Р’Р Р® Р·Р° посадою СЏРє Міністр юстиції України (2002–2005, 2006–2007, 2010–2013)