hotline
 kor

Склад Ради

photo

РџР РЈР”РР’РЈРЎ Олег Васильович

член Вищої ради правосуддя, член Другої Дисциплінарної палати

РџР РЈР”РР’РЈРЎ Олег Васильович

член Вищої ради правосуддя, член Другої Дисциплінарної палати

Народився

  • 29 РіСЂСѓРґРЅСЏ 1964 СЂРѕРєСѓ РІ місті Харкові

Освіта

  • Запорізький державний університет, спеціальність «С–сторія» (1989)
  • Національна юридична академія України імені Ярослава РњСѓРґСЂРѕРіРѕ (1996), спеціальність «РїСЂР°РІРѕР·РЅР°РІСЃС‚РІРѕ»

Наукові ступені та звання (спеціальні звання, ранги)

  • кандидат юридичних наук (2003)
  • доцент (2005)

Кар’єра

06.1983–06.1985 – строкова РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІР° служба

08.1989–09.1990 – асистент кафедри Харківського державного педагогічного інституту С–Рј. Р“.РЎ. РЎРєРѕРІРѕСЂРѕРґРё

10.1990–02.1992 – аспірант кафедри політичної історії Харківського державного педагогічного інституту С–Рј. Р“.РЎ. РЎРєРѕРІРѕСЂРѕРґРё

09.1991–10.1992 – юрисконсульт Запорізької товарної біржі

10.1992–11.1996 – юрисконсульт, начальник юридичного відділу страхової компанії «РљСЂРµРґРѕ», Рј. Запоріжжя

10.1996–06.2007 – адвокат, член адвокатського РѕР±’єднання «Р—апорізька обласна колегія адвокатів»

1996–12.2005 – старший викладач, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Запорізького юридичного інституту РњР’РЎ України

06.2006–10.2011 – доцент кафедри цивільного права та процесу Запорізького юридичного інституту Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

Р· 02.06.2007 – СЃСѓРґРґСЏ Запорізького окружного адміністративного СЃСѓРґСѓ

28.09.2007–26.12.2018 – голова Запорізького окружного адміністративного СЃСѓРґСѓ

19.12.2018 – обраний членом Вищої ради правосуддя XVI позачерговим Р·’С—Р·РґРѕРј СЃСѓРґРґС–РІ України та склав РїСЂРёСЃСЏРіСѓ члена Р’Р Рџ

6.01.2019 – набув повноважень члена Вищої ради правосуддя

22.01.2019 – включений РґРѕ складу Другої Дисциплінарної палати

Р· 16.05.2019 – член робочої РіСЂСѓРїРё для  опрацювання питань щодо кількості СЃСѓРґРґС–РІ Сѓ судах

Р· 03.06.2019 – член робочої РіСЂСѓРїРё Вищої ради правосуддя Р· питань напрацювання Р·РјС–РЅ РґРѕ законодавства України стосовно забезпечення незалежності СЃСѓРґРґС–РІ та авторитету правосуддя

02.07.2019 – визначено рішенням Вищої ради правосуддя РІС–Рґ 02.07.2019 в„– 1769/0/15-19 РІС–дповідальним Р·Р° реалізацію внутрішньої та зовнішньої комунікації Вищої ради правосуддя

 

Робота на громадських засадах (членство)

 

  • член Науково-консультативної ради РїСЂРё Вищому адміністративному СЃСѓРґС– України (2013–2017)
  • автор понад 28 наукових публікацій
  • співавтор монографії та науково-практичних коментарів Кодексу законів РїСЂРѕ працю, Кодексу адміністративного судочинства України, Господарського кодексу України, Кодексу України РїСЂРѕ адміністративні правопорушення

 

Останнє оновлення: 15.08.2019