Склад Ради

photo

КОЛЕСНРЧЕНКО Володимир Миколайович

Голова Вищої ради юстиції (22.03.2010 –16.05.2013)

КОЛЕСНРЧЕНКО Володимир Миколайович

Голова Вищої ради юстиції (22.03.2010 –16.05.2013)

 

Голова Вищої ради юстиції (22.03.2010 –16.05.2013)

Член Вищої ради юстиції (02.04.2007 -16.05.2013, 02.07.2013 - 10.04.2014)

Призначений вперше Верховною Радою України 22.03.2007, РїСЂРёСЃСЏРіСѓ склав - 02.04.2007.

Вдруге призначений Верховною Радою України, склав присягу члена ВРЮ 02.07.2013.