hotline
 kor

Міжнародна діяльність

Проект «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні»

Проект «РџРѕСЃРёР»РµРЅРЅСЏ незалежності, ефективності та професіоналізму СЃСѓРґРѕРІРѕС— влади РІ Україні» (2013-2014), фінансується РЈСЂСЏРґРѕРј Швеції та впроваджується Департаментом правосуддя та правового співробітництва Генерального Директорату прав людини та верховенства права Ради Європи Сѓ рамках Плану РґС–Р№ Ради Європи для України РЅР° 2011–2014 СЂРѕРєРё. Національними партнерами проекту С” Адміністрація Президента України, Конституційна Асамблея, Верховний РЎСѓРґ України, Вища рада юстиції, Вища кваліфікаційна РєРѕРјС–СЃС–СЏ СЃСѓРґРґС–РІ України, Національна школа СЃСѓРґРґС–РІ, органи СЃСѓРґРґС–РІСЃСЊРєРѕРіРѕ самоврядування та Національна асоціація адвокатів України.

Загальною метою Проекту С” СЃРїСЂРёСЏРЅРЅСЏ інституційним С– законодавчим реформам Р· метою вивчення, усвідомлення та впровадження європейських стандартів правосуддя РІ Україні. Дія Проекту спрямовуватиметься РЅР° три напрями: посилення СЃСѓРґРґС–РІСЃСЊРєРѕРіРѕ самоврядування, підвищення СЂС–РІРЅСЏ професіоналізму та підзвітності СЃСѓРґРѕРІРѕС— влади. Планується, що РЅР° час РґС–С— Проект стане РґРёСЃРєСѓСЃС–Р№РЅРёРј майданчиком для РѕР±РјС–РЅСѓ РґРѕСЃРІС–РґРѕРј Сѓ рамках експертних зустрічей Р· ключовими фахівцями Сѓ сфері права та  формування політики модернізації СЃСѓРґРѕРІРѕС— системи країни, СЂРѕР·СЂРѕР±РєРё Р·РјС–РЅ РґРѕ чинних законів та підзаконних актів.

Одна з робочих груп Проекту працюватиме над переглядом тренінгових програм для судової влади, зокрема для суддів та кандидатів у судді відповідно до Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свободта практики її застосування, а також над розробкою та проведенням спільної програми тренінгів для суддів та адвокатів. Практичні семінари Проекту присвячені питанням стратегічного та фінансового планування, стратегії комунікації для представників судової влади. Робоча група з дисциплінарних питань та етики зосередиться на проведенні та обговоренні порівняльного дослідження процедур дисциплінарного провадження, призначення та звільнення суддів, організації розробки рекомендацій щодо змін законодавства стосовно суддівської відповідальності.

Повернутися до переліку розділу