hotline

Діяльність Вищої ради правосуддя

Хронологiя дiяльностi

11 квітня 2017

Двох суддів тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішень Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.

Рішення про притягнення двох суддів до дисциплінарної відповідальності та застосування до них дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади ухвалила Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 11 квітня 2017 року.

Р—РіС–РґРЅРѕ Р· пунктом 7 статті 49 Закону України «РџСЂРѕ судоустрій С– статус СЃСѓРґРґС–РІ» С– частиною РґСЂСѓРіРѕСЋ статті 62 Закону України «РџСЂРѕ Вищу раду правосуддя», враховуючи рішення, ухвалені Другою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 11 квітня 2017 СЂРѕРєСѓ, СЃСѓРґРґСЏ Довгинцівського районного СЃСѓРґСѓ міста РљСЂРёРІРѕРіРѕ Р РѕРіСѓ Дніпропетровської області Рибаєв Олег Аркадійович Р· та СЃСѓРґРґСЏ Канівського міськрайонного СЃСѓРґСѓ Черкаської області Хорошун (Бурлака) Оксана Володимирівна тимчасово відсторонені РІС–Рґ здійснення правосуддя.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади, такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк РґС–С— відсторонення СЃСѓРґРґС– РІС–Рґ здійснення правосуддя – РґРѕ ухвалення Вищою радою правосуддя рішення РїСЂРѕ Р№РѕРіРѕ звільнення Р· посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Пов`язані фото

Переглянути фотоальбом