hotline
 kor

Склад Ради

Члени ВРП в інші роки

ЛЕСЬКО Алла Олексіївна
член Вищої ради юстиції (25.04.2015–12.01.2017)
член Вищої ради правосуддя (12.01.2017–27.02.2018)
ОЛІЙНРРљ Алла Сергіївна
член Вищої ради юстиції (04.06.2015–12.01.2017)
член Вищої ради правосуддя (12.01.2017–28.12.2017)
РОМАНЮК Ярослав Михайлович
член Вищої ради юстиції за посадою як Голова Верховного Суду України (17.05.2013–12.01.2017)
член Вищої ради правосуддя за посадою як Голова Верховного Суду України (12.01.2017–14.12.2017)
БЕЛЯНЕВРР§ Вадим Едуардович
02.02.2017–30.04.2019 – заступник Голови Вищої ради правосуддя
БЕНЕДРСЮК Ігор Михайлович
09.06.2015–12.01.2017 – Голова Вищої ради юстиції
12.01.2017–16.04.2019 – Голова Вищої ради правосуддя
БОЙКО Андрій Михайлович
28.04.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції
12.01.2017–28.04.2019 – член Вищої ради правосуддя
ВОЛКОВРЦЬКА Наталя Олександрівна
04.06.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції
12.01.2017–30.04.2019 – член Вищої ради правосуддя
ГУСАК Микола Борисович
30.04.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції
12.01.2017–30.04.2019 – член Вищої ради правосуддя
ІСАКОВ Михайло Григорович
13.05.2019–11.06.2019 – член Вищої ради правосуддя
КОМКОВ Володимир Кирилович
27.04.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції
12.01.2017–27.04.2019 – член Вищої ради правосуддя
НЕЖУРА Вадим Анатолійович
27.04.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції
12.01.2017–27.04.2019 – член Вищої ради правосуддя
МАЛАШЕНКОВА Тетяна Михайлівна
30.04.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції
12.01.2017–30.04.2019 – член Вищої ради правосуддя
МІРОШНРЧЕНКО Анатолій Миколайович
28.04.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції
12.01.2017–28.04.2019 – член Вищої ради правосуддя
МАМОНТОВА Ірина Юріївна
19.05.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції
12.01.2017–30.04.2019 – член Вищої ради правосуддя