hotline
 kor

Перелік суддів, звільнених ВРП за скоєння істотного дисциплінарного проступку

Інформація про суддів, звільнених Вищою радою правосуддя у 2017 році на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України (за вчинення істотного дисциплінарного проступку)

Інформація про суддів, звільнених Вищою радою правосуддя у 2018 році на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України (за вчинення істотного дисциплінарного проступку)

 

 

Інформація про суддів, звільнених Вищою радою правосуддя у 2019 році
на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України
(за вчинення істотного дисциплінарного проступку)

 

в„– Р·/Рї

Прізвище, С–Рј’СЏ, РїРѕ батькові СЃСѓРґРґС–

Назва суду

Дата прийняття рішення палатою

Номер рішення палати

Дата та номер рішення ВРП

Дата рішення ВККСУ

Номер рекомендації ВККСУ

1. Усатов Р”митро Дмитрович  Києво-Святошинський районний СЃСѓРґ РљРёС—РІСЃСЊРєРѕС— області  11.07.2018  2247/3РґРї/15-18 10.01.2019 в„– 58/0/15-19
2.  Тарасов РђРЅРґСЂС–Р№ Володимирович  РџСЂРёРјРѕСЂСЃСЊРєРёР№ районний СЃСѓРґ міста Одеси 07.12.2017  3943/1РґРї/15-17 10.01.2019 в„– 59/0/15-19
3. Шкіндер Олександр Анатолійович  Генічеський районний СЃСѓРґ Херсонської області      17.01.2019 в„– 135/0/15-19
4. Тітова Інна Вадимівна  Красногвардійський районний СЃСѓРґ міста Дніпропетровська  30.07.2018  2441/2РґРї/15-18 29.01.2019 в„– 247/0/15-19
5. РљСѓСЂРЅСЏРєРѕРІР° Тамара Аркадіївна Балаклавський районний СЃСѓРґ міста Севастополя  12.12.2018  3837/3РґРї/15-18 29.01.2019 в„– 248/0/15-19
6. Савченко Олександр Сергійович  Красноперекопський міськрайонний СЃСѓРґ Автономної Республіки РљСЂРёРј  12.12.2018  3835/3РґРї/15-18 29.01.2019 в„– 249/0/15-19
7. Привалова Анжеліка Р’’ячеславівна Севастопольський апеляційний адміністративний СЃСѓРґ 12.12.2018  3836/3РґРї/15-18 29.01.2019 в„– 250/0/15-19
8. Рева РЎРµСЂРіС–Р№ Вікторович  РљРёС—РІСЃСЊРєРёР№ районний СЃСѓРґ міста Одеси     05.02.2019 в„– 329/0/15-19
9. Нікушин Віталій Вікторович   РљРёС”РІРѕ-Святошинський районний СЃСѓРґ РљРёС—РІСЃСЊРєРѕС— області  25.05.2018  1536/1РґРї/15-18 07.02.2019 в„– 374/0/15-19
10. Матюшева Катерина Петрівна Гагарінський районний СЃСѓРґ міста Севастополя  21.12.2018  3979/1РґРї/15-18 12.02.2019 в„– 444/0/15-19
11. Чаркіна Інга Євгенівна  Жовтневий районний СЃСѓРґ міста Луганська  17.12.2018  3891/2РґРї/15-18 12.02.2019 в„– 445/0/15-19
12. Котешко Р›СЋРґРјРёР»Р° Леонідівна  Нахімовський районний СЃСѓРґ міста Севастополя  09.01.2019  22/3РґРї/15-19 26.02.2019 в„– 592/0/15-19
13. Павловський Дмитро Павлович Дніпропетровський окружний адміністративний СЃСѓРґ  21.09.2018  2950/1РґРї/15-18 26.02.2019 в„– 593/0/15-19
14. РљРѕСЂРѕРіРѕРґС–РЅР° РћРєСЃР°РЅР° Едуардівна  Залізничний районний СЃСѓРґ міста Сімферополя  16.01.2019 105/3РґРї/15-19 05.03.2019 в„– 669/0/15-19
15. Калініченко Р“анна Борисівна  окружний адміністративний СЃСѓРґ Автономної Республіки РљСЂРёРј  16.01.2019 104/3РґРї/15-19 05.03.2019 в„– 670/0/15-19
16. РљСѓС–РјРѕРІ Максим Володимирович  окружний адміністративний СЃСѓРґ міста Севастополя  16.01.2019  106/3РґРї/15-19 12.03.2019 в„– 721/0/15-19
17. Неминущий Р“еннадій Леонідович  Слов’СЏРЅСЃСЊРєРёР№ міськрайонний СЃСѓРґ Донецької області      14.03.2019 в„– 757/0/15-19
18. Кульбако Михайло Михайлович господарський СЃСѓРґ Полтавської області 30.01.2019  273/3РґРї/15-19 26.03.2019 в„– 935/0/15-19
19. Погребняк Станіслав Васильович  апеляційний СЃСѓРґ міста Севастополя  30.01.2019 267/2РґРї/15-19 26.03.2019 в„– 936/0/15-19
20. Кірєєв Денис Володимирович  адміністративний СЃСѓРґ Автономної Республіки РљСЂРёРј 30.01.2019 262/2РґРї/15-19 26.03.2019 в„– 937/0/15-19
21. Никишенко РўРµС‚СЏРЅР° Миколаївна  Красноперекопський міськрайонний СЃСѓРґ Автономної Республіки РљСЂРёРј  30.01.2019 263/2РґРї/15-19 26.03.2019 в„– 938/0/15-19
22. Батурін РђСЂС‚ем Сергійович  Гагарінський районний СЃСѓРґ міста Севастополя  30.01.2019 258/2РґРї/15-19 26.03.2019 в„– 939/0/15-19
23. Бугаєнко РћР»РµРЅР° Анатоліївна  Нахімовський районний СЃСѓРґ міста Севастополя 30.01.2019 259/2РґРї/15-19 26.03.2019 в„– 940/0/15-19
24. Масалигіна РќР°РґС–СЏ Семенівна  Залізничний районний СЃСѓРґ міста Сімферополя Автономної Республіки РљСЂРёРј  30.01.2019 266/2РґРї/15-19 26.03.2019 в„– 941/0/15-19
25. Бурлаков Р“ліб Сергійович  Нахімовський районний СЃСѓРґ міста Севастополя 30.01.2019 261/2РґРї/15-19 26.03.2019 в„– 942/0/15-19
26. Левадко РЎРІС–тлана Іллівна  Ленінський районний СЃСѓРґ міста Севастополя 30.01.2019 269/2РґРї/15-19 26.03.2019 в„– 943/0/15-19
27. Белинчук РўРµС‚СЏРЅР° Григорівна  апеляційний СЃСѓРґ Автономної Республіки РљСЂРёРј  04.02.2019 310/2РґРї/15-19 26.03.2019 в„– 944/0/15-19
28. Чайка РђР»С–РЅР° Олександрівна  Бахчисарайський районний СЃСѓРґ Автономної Республіки РљСЂРёРј 30.01.2019 260/2РґРї/15-19 26.03.2019 в„– 945/0/15-19
29. Копичинський РћР»РµРєСЃР°РЅРґСЂ Васильович   Сакський міськрайонний СЃСѓРґ Автономної Республіки РљСЂРёРј 08.02.2019 386/1РґРї/15-19 26.03.2019 в„– 946/0/15-19
30. Грицай (Васильченко) РћРєСЃР°РЅР° Сергіївна  господарський СЃСѓРґ міста Севастополя  30.01.2019 265/2РґРї/15-19 26.03.2019 в„– 947/0/15-19
31. Чорна РћР»СЊРіР° Володимирівна  Ялтинський РјС–СЃСЊРєРёР№ СЃСѓРґ Автономної Республіки РљСЂРёРј 30.01.2019 268/2РґРї/15-19 26.03.2019 в„– 948/0/15-19
32. РљС–Р·СЋРЅ Людмила Іванівна  Солом’СЏРЅСЃСЊРєРёР№ районний СЃСѓРґ міста Києва 01.08.2018  2476/3РґРї/15-18 02.04.2019 в„– 1023/0/15-19
33. Приходченко РђР»Р»Р° Петрівна  апеляційного СЃСѓРґ Автономної Республіки РљСЂРёРј 06.02.2019 339/3РґРї/15-19 02.04.2019 в„– 1026/0/15-19
34. Леонов РђРЅРґСЂС–Р№ Анатолійович  Бабушкінський районний СЃСѓРґ міста Дніпропетровська 21.11.2018 3548/3РґРї/15-18 09.04.2019 в„– 1083/0/15-19
35. Єзерський Петро Олександрович   Нахімовський районний СЃСѓРґ міста Севастополя 08.02.2019 387/1РґРї/15-19 09.04.2019 в„– 1084/0/15-19
36. Синельщікова РћР»РµРЅР° Валентинівна  апеляційного СЃСѓРґСѓ Автономної Республіки РљСЂРёРј 04.02.2019 309/2РґРї/15-19 09.04.2019 в„– 1085/0/15-19
37. Майсак РћР»РµРЅР° Іванівна  окружний адміністративний СЃСѓРґ міста Севастополя 08.02.2019 388/1РґРї/15-19 09.04.2019 в„– 1086/0/15-19
38. Степіна РћР»РµРЅР° Сергіївна  Жовтневий районний СЃСѓРґ міста Луганська 22.02.2019 538/1РґРї/15-19 09.04.2019 в„– 1087/0/15-19
39. Гладун Христина Анатоліївна Печерський районний СЃСѓРґ міста Києва 17.11.2016 1908/РґРї-16 11.04.2019 в„– 1125/0/15-19
40. Лягіна РћР»РµРЅР° Володимирівна Бахчисарайський районний СЃСѓРґ Автономної Республіки РљСЂРёРј 04.03.2019 655/2РґРї/15-19 18.04.2019 в„– 1187/0/15-19
41. Зазовський РЇСЂРѕСЃР»Р°РІ Ігорович  Джанкойський міськрайонний СЃСѓРґ Автономної Республіки РљСЂРёРј 06.03.2019 686/3РґРї/15-19 23.04.2019 в„– 1259/0/15-19
42. Аблякимов Р•СЂРЅРµСЃ Енверович окружний адміністративний СЃСѓРґ Автономної Республіки РљСЂРёРј 05.04.2019 1056/1РґРї/15-19 21.05.2019 в„– 1376/0/15-19
43. Зосименко Світлана Георгіївна Індустріальний районний СЃСѓРґ міста Дніпропетровська 30.11.2018 3657/1РґРї/15-18 23.05.2019 в„– 1392/0/15-19
44. Охтень Аліна РђРЅРґСЂС–С—РІРЅР°  Голопристанського районного СЃСѓРґСѓ Херсонської області  30.11.2018 3658/1РґРї/15-18  30.05.2019 в„– 1446/0/15-19
45.  Федоренко РћР»РµРєСЃР°РЅРґСЂ Іванович Заводський районний СЃСѓРґ міста Запоріжжя 08.02.2019 383/1РґРї/15-19 30.05.2019 в„– 1447/0/15-19
46. Лазаренко Р’ладлена Володимирівна Солом’СЏРЅСЃСЊРєРёР№ районний СЃСѓРґ міста Києва  25.01.2019 195/1РґРї/15-19 11.06.2019 в„– 1615/0/15-19