hotline
 kor

Постійна комісія Вищої ради правосуддя


Постійна комісія Вищої ради правосуддя з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні


Постійна комісія Вищої ради правосуддя з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні утворена відповідно до рішення Вищої ради правосуддя від 30 травня 2017 року № 1333/0/15-17.

Предметом діяльності Постійної комісії є підготовка, подання Вищій раді правосуддя на затвердження та оприлюднення щорічної доповіді.

Р’С–РґРїРѕРІС–РґРЅРѕ РґРѕ пункту дев’ятого частини першої статті 3 Закону Вища рада правосуддя вживає заходів щодо забезпечення авторитету правосуддя та незалежності СЃСѓРґРґС–РІ.

РџСѓРЅРєС‚ СЃСЊРѕРјРёР№ частини першої статті 73 Закону визначає, що Р· метою забезпечення незалежності СЃСѓРґРґС–РІ та авторитету правосуддя Вища рада правосуддя готує Сѓ співпраці Р· органами СЃСѓРґРґС–РІСЃСЊРєРѕРіРѕ самоврядування, іншими органами та установами системи правосуддя, громадськими РѕР±’єднаннями С– оприлюднює щорічну РґРѕРїРѕРІС–РґСЊ РїСЂРѕ стан забезпечення незалежності СЃСѓРґРґС–РІ РІ Україні.

Постійна комісія Вищої ради правосуддя з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні готує та подає на затвердження Вищій раді правосуддя пропозиції щодо структури щорічної доповіді та тези щорічної доповіді.

До роботи Постійної РєРѕРјС–СЃС–С— залучаються Рада СЃСѓРґРґС–РІ України, Вища кваліфікаційна РєРѕРјС–СЃС–СЏ СЃСѓРґРґС–РІ України, Державна СЃСѓРґРѕРІР° адміністрація України, Національна школа СЃСѓРґРґС–РІ України, Р° також громадські РѕР±’єднання.

 

РЎ Рљ Р› Рђ Р”:

Говоруха Р’.Р†., Голова Вищої ради правосуддя – голова РєРѕРјС–СЃС–С—

Овсієнко Рђ.Рђ., член Вищої ради правосуддя – секретар РєРѕРјС–СЃС–С—.

Члени Постійної комісії:

Маловацький О.В., член Вищої ради правосуддя,

Швецова Л.А., член Вищої ради правосуддя,

Гречківський П.М., член Вищої ради правосуддя,

Грищук В.К., член Вищої ради правосуддя.